En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

1 Erkek 1 Kadın, Bir İlk’e İmza Atıyor

Dizi Magazin 15 Haziran, 02:16'de eklendi

Star TV’de yayınlanan ve 4. Sezonu tamamlanmak üzere olan Bando Yapım imzalı 1 Erkek 1 Kadın, ilklere imza atmaya devam ediyor… Türkiye’de ilk defa televizyon seyircisi, mobil bir uygulama olan QR kod ile sürpriz bir içerik izleme şansına sahip olacak.
1 Erkek 1 Kadın fan kitlesinin özel istekleri üzerine kamera arkasına ait daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntülerin yer alacağı uygulamada, fanlar diziyi seyrederken diğer taraftan da akıllı telefonları üzerinden iletişime devam edecekler.
Bu proje ile Türkiye’de ilk kez QR kod uygulamasını TV yayınında kullanan ve izleyicilerinin kullanımına sunan TV dizisi olacak olan 1 Erkek 1 Kadın, yeni sezonda benzer, hatta daha farklı uygulamalar da yaparak seyircisi ile daha interaktif bir iletişim içinde olmayı planlıyor.

SEZON FİNALİNİ DİKKATLİ İZLEYİN!
1 Erkek 1 Kadın’ın 15 Haziran 2012 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanacak sezon finalinde, dizi esnasında ekranın sağ alt köşesine bir QR kod yerleştirilecek. İzleyici QR kod okuttuktan sonra 1 Erkek 1 Kadın’ın daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış 1,5 dakikalık kamera arkası görüntülerini ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da51 sorgu var. 1,637 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort