En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

1 Erkek 1 Kadın Bu Hafta Yine Çok Eğlenceli

Dizi Resimleri 23 Şubat, 11:55'de eklendi

Ozan ve Zeynep'ın Maceraları Devam Ediyor

Demet Evgar ve Emre Karayel’in oynadığı, kadın- erkek ilişkisi üzerine etkileyici, sınırları zorlayan, cesur diyalogları ve esprileriyle çok sevilen 1 Erkek 1 Kadın, yeni bölümleriyle Cuma ve Cumartesi geceleri Star’da

Ozan ve Zeynep ilişkilerini tazeler!

7 yılın ardından, ilişkilerinin monotonlaştığı paranoyasına kapılan Ozan ve Zeynep, aşklarını tazelemek için birbirlerini kıskandırma oyunları oynarlar.  Tehlikeli sularda gezinen ikilimizi gerilim, kıskançlık ve aşk dolu günler beklemektedir.

Mandrake Ozan!

Sitedeki küçük kankası Ercan’a sihirbazlık seti alan Ozan oyuncağı bir türlü vermeye kıyamaz. Aslında kendine aldığı oyuncakla sihir dünyasının kapılarını araladığını sanan Ozan, sadece Zeynep’in ve arkadaşlarının içini bayar.

Yayın Günü: 24 Şubat  Cuma

Yayın Saati: 23.10 / Yeni Bölüm

Erkekler gecesi!

Ne zamandır erkek arkadaşlarıyla şöyle baş başa vakit geçiremeyen Ozan, Zeynep’ten izin alabilmek için uzun süre kıvranır. Oysa Zeynep durumu gayet anlayışla karşılayıp Ozan’ın arkadaşlarının evine gitmesine izin verir. Elbette ki her dakikayı Ozan’ın burnundan fitil fitil getirecektir.

Zeynep ve Ozan’ın Spor Salonu Macerası!

Ne zamandır kış yüzünden içeri kapanan ve formdan düşen Zeynep, Ozan’ı da peşinden sürükleyerek spor salonuna yazılır.  Ortalama her Türk gibi onların spor salonu macerası da kısa sürecektir.

Bestekar Zeynep ve Ozan!

Zeynep’in halasından miras kalan kuyruklu piyano, Ozan ve Zeynep’in hayatını baştan aşağı değiştirir. Çiftimiz piyano dersleri almaya, kendi bestelerini yapmaya başlar.

Yayın Günü: 25 Şubat  Cumartesi

Yayın Saati: 23.10 / Yeni Bölüm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,495 saniyede yüklendi.