En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

3+1’in Bu Gece ki konuğu Nuri Alço

Tv'de Bu Hafta 26 Temmuz, 20:02'de eklendi

3arti1 10. Bölüm  00001Cumadan canlı program

“3 + 1” bu hafta çok çapkın!

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu, Türkiye’nin tek doğal gülme efekti kullanan gece şovu “3 + 1” Cuma 22:30’da Star’da!

3arti1 10. Bölüm  00002Sınırlı yerli, sınırsız yersiz organik mizah programı “3+1”de bu hafta; hemen her gün bir vesileyle muhatabımız olup, nazımızı niyazımızı çeken Call Center çalışanlarından, Samsun Ladik’te 25 yıldır yaşadığı köyün günlüğünü tutan Nihat Amcaya, Web’den, Facebook’tan Twitter’dan, “İlla da +1 Lazımsa Ben varım!” diyen, videolarıyla başvuran “Artı 1”lere kadar yine dopdolu…

Konusundan konuk yaratan ev yapımı GDO’suz, sertifikasız Organik Mizah Show’u “3+1”, bugüne kadar bir kadın konuk davet edemeyişlerindeki beceriksizliği karizmanın Türk Sinemasındaki gerçek ismi, Yeşilçamın efsane Grafiti markası Nuri Alço’yla paylaşacaklar, tavsiyeler alacaklar. Yeşilçamdan bu güne çapkınlık tarihine ışık tutacaklar!

Başladığı günden bu yana, bir tek cuması sabit kalan, Endemol ve BKM ortak yapımı Türkiye’nin toplamı dört Eden ilk ve tek gece şovu, Trend Topic ilahı “3+1” “Cuma enseyi kapa” bölümüyle CUMA Akşamı 22:30’da Star’da!

Yayın Günü:  26 Temmuz CUMA

Yayın Saati:  22.30- Canlı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,745 saniyede yüklendi.