En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Acı Tatlı Ekşi Filmi Hakkında Bilmedikleriniz

Sinema 1 Aralık, 00:48'de eklendi

Acı Tatlı Ekşi filmi geçtiğimiz sezonların popüler televizyon ikilisi Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçi‘yi 2. kez bir araya getiren bir uyarlama sinema filmi. Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisi ile süren; Aşk Yeniden oyuncuları ile devam eden televizyonun bu gücü Acı Tatlı Ekşi Filmini izlemek isteyenler için önemli bir referans olacak gibi görünüyor.

Acı Tatlı Ekşi Filminde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçi

Acı Tatlı Ekşi Filminde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçi Rol alıyor

Peki Acı Tatlı Ekşi Ne Zaman Vizyonda? :  22 Aralık 2017 cuma günü sinemalarda vizyon şansı bulacak olan film için geri sayım başladı. Filmde oldukça kalabalık bir oyuncu oyuncu kadrosu yer alıyor. Acı Tatlı Ekşi oyuncuları arasında Adını Feriha Koydum dizisi ile ismini duyuran Yusuf Akgün, son olarak Cesur ve Güzel dizisinde  izlediğimiz Gözde Türkpençe ve deneyimli oyuncular Füsun Demirel ile Rahmi Dilligil‘de rol alıyor. Filmde ayrıca rol alan isimler Osman Alkaş, Ferda Işıl ve Somer Karvan.

Acı Tatlı Ekşi Hangi Filmden Uyarlandı? : Son dönemlerde bu remake modası hem televizyonda hem de sinema da aldı başını gidiyor. Son dönemlerde bunun ile ilgili çok fazla örnekler görüyoruz. Hem sinema da hem de televizyonda uyarlama bir çok yapım mevcut. Hatta büyük tartışmalara neden olan ve bu sezon gösterilmeye başlanan Shamlees dizisi ülkemizde Hazal Kaya ve Burak Deniz‘in varlığı ile Bizim Hikaye olabiliyorsa bu filmimiz de rahatlıkla bizden bir hikayeye dönüşebilir. Acı Tatlı Ekşi filmi 2013 yapımı Kore filmi A Wedding Invitation‘den uyarlanıyor (Cidden bu Koreliler’de olmasa Türk televizyoncuları ve sinemacıları ne yapacaklardı çok merak ediyorum?). Eddie Peng ve Bai Baihe‘in rol aldığı bu filmden uyarlanan ikiliyi merak edenler için aşağıda bir resimlerini paylaşıyoruz. Bizim sevimli ikilimiz den bir farkının olmadığı aşikar.

Acı Tatlı Ekşi filmi Uyarlması

Acı Tatlı Ekşi filmi A Wedding Invitation filminin bir uyarlaması olacak.

Şimdi Gelelim Acı Tatlı Ekşi Filminin Konusuna:

Uzun yıllardır birlikte olan Murat (Buğra Gülsoy) ve Duygu (Özge Özpirinççi) için artık sıradaki adım evlilik gibi görünmektedir, bu nedenle Murat, Duygu’ya evlenme teklifinde bulunur. Ancak Duygu hazır olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder ve ikili, 5 yıl sonra hala yalnız olurlarsa evleneceklerini taahhüt eden bir anlaşma imzalayarak yollarını ayırır. 5 yıl sonra artık evlenmeye hazır olan Duygu, Murat’ı bulur, ancak Murat kendine bambaşka bir hayat kurmuştur ve başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır.

Acı Tatlı Eki Fragman

Volkan Türkcan – televizyon-dizisi.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da60 sorgu var. 1,008 saniyede yüklendi.