En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Alemin Kıralı 8. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Dizi Resimleri, Fragmanlar 4 Kasım, 01:21'de eklendi

DEVE KESMEYE KARAR VEREN  ASLAN KIRAL,  ASALET’İN OYUNUNA GELİR…

8.Bölüm Özeti:

Aslan Kıral, Kubat ile birlikte Kurban Bayramı’nda, bir deveyi ortak kurban olarak kesmeye karar verir. Kubat’ın Ürdün’lü birisinden aldığı garanti belgeli deveye ortak olan Aslan Kıral’ın ise başına, yine kaynanası Asalet Hanım yüzünden gelmedik kalmaz. Devenin kurban edilmesine karşı çıkan Asalet, Aslan’ın masada unuttuğu evlilik yüzüğünü saklayarak damadına yüzüğü devenin yuttuğunu söyler ve onu bu yalana inandırır.  Aslan Kıral ise karısı Mehveş’in korkusuna yüzüğü kurtarmanın çarelerini arar. Bayramda nöbetçi eczane arayarak müshil ilacı alıp deveye içirmeye çalışan Aslan, tüm uğraşlarına rağmen yüzüğü bulamayınca deve de kurban olmaktan kurtulur.

Doktora giden Asalet’e et, un, tuz ve şeker yasağı gelince evde sebze türü yemekler yapılmaya başlanır. Aslan bu durumdan rahatsız olur ama asıl bu diyet işinden rahatsız olan kişi ise Asalet’tir. Asalet dışarıdan gizlice yemek siparişi vermeye başlar ama Aslan’a yakalanır.

Maya takvimine bakan ve 2012’de dünyanın sonunun geldiğine inanan Jülide ölmeden önce yapılacak yüz şeyin listesini çıkarır. Nihale, Kubat’ın dayaklarından kurtulmanın bir yöntemini bulmuştur. Kubat’ın masaja karşı zaafını keşfeden Nihale, ne zaman başı sıkışsa Kubat’a masaj yapmaya başlar. Ama Kubat eve masaj koltuğu getirince Nihale yine zor durumda kalır.

Yayın Günü : 4 Kasım 2011 / Cuma

Yayın Saati  : 20.00

Alemin Kıralı 8. Bölüm Fragmanı
[flv]http://cdn3.akilli.tv/videos/0576/Alemin-Krali-8-Bolum-Fragmani-e6ea04.flv[/flv]

Alemin Kıralı 8. Bölüm Resimleri

Şafak Sezer

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,794 saniyede yüklendi.