En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Alemin Kıralı Sezon Finalinde Çifte Düğün!

Dizi Resimleri, Fragmanlar 26 Haziran, 19:53'de eklendi

Aslan Kıral hiç istemediği halde Ayben’in evlenmesine izin verir. Ayben’in kendisinden önce evlenecek olmasından dolayı kıskançlık krizine giren Jülide, bir an önce evlenmek için damat adayı aramaya başlar. Evlenecek birisini bir türlü bulamayan Jülide, sonunda Beşer’le evlenmeye razı olur. Aslan’ın mahallesine Genco isminde yeni bir komşu gelir. Son derece zengin ve farklı birisi olan Genco ile Aslan, ilk günden birbirleriyle kavga ederken, Asalet mahallelerine yeni taşınan bu komşudan çok hoşlanır. Asalet ve Genco’nun yakınlaşmalarından ve tüm ailenin yeni komşuya ilgi göstermesinden rahatsız olan Aslan’ın Genco’ya bir sürprizi vardır.

Kubat’ın dayağından kurtulmak için yeni planlar yapan Nihale, Kubat’ın kendisini aldattığını düşünmesini sağlayarak üste çıkmaya çalışır. Tüm ailenin bir araya geldiği Jülide ve Beşer’in nikahında ise herkesi şaşırtacak gelişmeler yaşanır.

Beşer’le nikah masasına oturan Jülide “Evet” diyecek mi? Ayben Furkan’la evlenecek mi? Asalet ve Genco arasında neler yaşanacak? Aslan Kıral’ın Gencoya süprizi ne?

Yayın Günü : 28 Haziran 2012 / Perşembe

Yayın Saati  : 20.00

Alemin Kıralı 40. Bölüm Fragmanı – Sezon Finali

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7NPNwrI0OM8[/youtube]

Alemin Kıralı 40. Bölüm Resimleri – Sezon Finali

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da57 sorgu var. 0,717 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort