En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Altındağlı Pazartesi Günü Show Tv’de Görücüye Çıkıyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 30 Kasım, 04:45'de eklendi

Altındağlı 1. Bölüm  00007PAZARTESİ AKŞAMI SHOW TV’DE BAŞLIYOR…

Show TV ekranlarında merakla beklenen yepyeni bir dizi “Altındağlı” Pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, başrollerini Şafak Sezer, Hande Ataizi, Başak Sayan, Lale Belkıs ve Aydemir Akbaş gibi usta oyuncuların paylaştığı dizinin senaryosunu Ahmet Saatçioğlu ve ekibi kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise, Burak Kuka oturuyor.

Ekrem Altındağlı, nam-ı diğer “Başkan”, İstanbul’un önemli mafya patronlarından biridir. Tıpkı sokaklarda olduğu gibi, özel hayatında da derdi tasası bir türlü bitmek bilmez. Karısı ve çocuklarıyla evde yaşadıkları sorunların yanı sıra, bir başına yaşayan huysuz ve yaşlı annesi Neriman ve hiç durmadan sorun çıkartan ve yine bir mafya patronu olan amcası Payidar arasında hayatı tam bir kabus gibidir.

Bir yandan kendisi ve ailesiyle kalmak istemeyen annesini huzurevine yerleşmeye ikna etmeye çalışırken, diğer yandan amcasının öldürmeyi planladığı bir adamı, yakın arkadaşı olan Affan’ın lokantasında temizleyeceğini öğrenir. Bu cinayetin Affan’ın işlerini bozacağını düşünen Başkan, amcasını vazgeçirmeye çalışır. Ayrıca işte de bazı sıkıntıları vardır. Haraca bağladığı gece kulüplerinden biri, baş düşmanı olan Timur Yıldırım’ın gizlice desteklediği bir adamın ortaya çıkmasıyla haracını ödememeye başlar. Kumar oynarken kredi açtığı Yusuf Terenci adında bir şahıs da borcunu ödemeden kayıplara karışmıştır.

Yaşadığı onca stresin ardından oğlunun doğum gününde hiç beklenmedik bir anda düşüp bayılır. Tahliller ve tomografi sonuçlarından bir şey çıkmayınca, doktoru Başkan’ı tanıdığı bir psikiyatrist olan Jale Karamanlı’ya gönderir. İlk randevu bir hayli zor geçse de, Başkan zamanla açılmaya ve yaşadığı stresli hayatı kısmen de olsa psikiyatristine anlatmaya başlar. Terapi seansları kısa sürede Başkan’ın kendisini iyi hissetmesine yol açar. Ancak çözmesi gereken sorunlar bir türlü yakasını bırakmaz.

Altındağlı, 2 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. 

Altındağlı 1. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zLsMYx0vqZw[/youtube]

Altındağlı 1. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,917 saniyede yüklendi.