En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ana Kuzusu yeni Bölümü ile 20 Mart 2017 Pazartesi Trt1’de

Tv'de Bu Hafta 17 Mart, 14:16'de eklendi

Ana Kuzusu’nun geçen hafta sonu yapılan eleme finalinde, Yarışmanın geçen hafta sonu yapılan eleme finalinde, Esra Eskici ve annesi Fatma Ünal, elendiler ve yarışmaya veda ettiler. Elenen yarışmacıların yerine Kezban Aktaş ve annesi Kadriye Öğünç, 5. haftanın yeni yarışmacıları oldu.

Yarışmaya ilk haftasında katılan Zeynep Kızıltan ve Buket Uçak’ın yanı sıra yarışmaya dördüncü hafta katılan Kader Sarı, Ana Kuzusu’nun 5. Haftasında yarışmacı olarak ekrana gelecek.

Ana Kuzusu’nun 20 Mart Pazartesi günü yayınlanacak 86. bölümünde yarışmacı kızlar, yapacakları görevlerde rakiplerinin annelerinden en çok altını almak için mücadele edecek.

Buket Uçak, mutfak görevinde lokma tatlısı yapacak. Kader Sarı, doğal temizlik ürünleri kullanarak gömlekten mürekkep lekesi çıkarmaya çalışacak. Yeni yarışmacı Kezban Aktaş, keçeden cüzdan yaparken Zeynep Kızıltan’ın görevi sarımsak soymak olacak. Sunucu Yeliz Güler ise soyulan sarımsakları kullanarak doğal antibiyotiğin nasıl hazırlandığını gösterecek.

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 15.00’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,316 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort