Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Adı Zehra Dizisi – Fox Tv

Çok Yakında 26 Aralık, 23:43'de eklendi

Adı Zehra Dizisi Çok Yakında Fox Tv’de | NTC Medya  – Sezon:1

Emre Kıvılcım Ve Seda Güven Adı Zehra Dizisinde

Emre Kıvılcım ve Seda Güven Adı Zehra DizisindeFOX’un büyük merakla beklenen dizisi “Adı: Zehra…”nın kadrosuna sürpriz isimler dahil oldu.

Yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar’ın oturduğu ve senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan dizide, güzel oyuncu Seda Güven ve başarısından sıkça adından söz ettiren Emre Kıvılcım da rol alacak.

Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra...” dizisinde Seda Güven“Ceren”, Emre Kıvılcım ise “Genco” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Çekimleri hem Almanya, hem Amerika’da başlayan ve başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ile İnanç Konukçu’nun paylaştığı yeni dizi için şimdiden nefesler tutuldu.

Adı Zehra Dizisinin Çekimleri Başladı

Adı Zehra - Zeynep Çamcı ve Hatice AslanFOX’un merakla beklenen dizisi “Adı: Zehra…”nın çekimleri Almanya’nın Frankurt şehrinde başladı.

Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra...” dizisinin başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan paylaşıyor. Çekimleri Amerika’nın New York şehrinde ve Almanya’nın Frankurt kentinde başlayan dizide oyuncuların uyumları ve neşeli tavırları dikkat çekti. Almanya çekimlerinin ardından İstanbul’a döneceklerini söyleyen oyuncular, “Yeni projemiz için heyecanlıyız. Güçlü hikayeye ve kadroya sahip diziyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Bekir Baran Sıtkı tarafından senaryolaştırılan projenin, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Yapımcılığını NTC Medya / Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Adı: Zehra…” dizisi yakında FOX’ta.

Adı Zehra Dizisi Geliyor

Adı Zehra - Zeynep ÇamcıYapımını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu’nun kaleme aldığı ve Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “Adı Zehra” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

 

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatan “Adı Zehra”nın oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy ve İnanç Konukçu gibi başarılı isimler yer alacak.

 

Adı Zehra”, yeni yılın ilk aylarında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da108 sorgu var. 0,673 saniyede yüklendi.