Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Ali Ersan Duru Resimleri ve Biyografisi

Erkek Oyuncular 7 Aralık, 23:14'de eklendi

Ali Ersan Duru’nun doğum tarihi 19 Eylül 1984’dür. Ankara ilinde dünyaya geldi.  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur. Aynı dönem içerisinde amatör tiyatro hayatına başlamıştır.

2008 yılında Diyalog sanatta ilk oyunculuk eğitimimi aldı. Şahika Tekand stüdyo oyuncularına katılan Ali Ersan Duru 3 yıllık bir tiyatro eğitimi ardından kamera oyunculuğu workshopları aldı. Hayat Devam Ediyor dizisi ile dikkatleri çeken genç oyuncu Bugünün Saraylısı dizisinde rol aldı.

Ali Ersan Duru Yeni Dizisi2015 yaz sezonunda Aşk Zamanı dizisinde rol alan genç oyuncu 2016 yaz sezonunda ise Star Tv’de erkana gelen Şahane Damat dizisinde baş rolde yer aldı. Şimdilerde ise Kalbimin Sultanı dizisi ile ekrana dönmeye hazılanıyor

Ali Ersan Duru VücutVermiş olduğu bir röportajında genç kızların fiziğini beğenmesi ile ilgili ilgili şunları söyledi.

Ben bu vücudu başkalarına iyi görünmek için yapmadım. Kendimi iyi hissetmek için yaptım. Kadınların dikkatini çekiyor; o ayrı. Spor hocalarım bana “Yunan heykeli” diyor. Onlara göre, normal spor yapanların yarısı kadar spor yaptığımda onlardan daha çok verim elde edebiliyorum çünkü atletik yaptım var. Bu Allah vergisi.

Ali Ersan Duru VücutSenaryoların bir kısır döngü gibi ile ak üzerine kurulu olması ile ilgili olarak şunları söyledi.

Neden daha yaratıcı kurgular, bilim kurgu ya da korku içeren senaryolar yazılmıyor? Prodüksiyon durumlardan dolayı bence. Masraflardan kaçıyor ya da daha az masrafla daha çok kar elde edilebilecek hikayelere yöneliyoruz sektör olarak.O yüzden de bu tarz şeyler çekmiyoruz ama bence çekmeye başlasak çok iyi olur. Tabii ki Türkiye’de bunu yapmaya çalışanlarımız, yapanlarımız da var, onlara da buradan sevgilerimi gönderiyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda bilim kurgu ya da gerçek korku senaryoları yazılmaya ve çekilmeye başlanır. Yapılan denemeleri korku filmi olarak görmemekle beraber bir fecaat olarak buluyorum. Onun dışında bu tarz prodüksiyonların ileride Türkiye’de yapılacağını umuyorum. Sektörümüz en kısa sürede gerçek bir endüstriye dönüşebilir diye umut ediyorum.

Ali Ersan Duru FotoğraflarıTürk dizilerinin bu kadar çok tutulmasını ise : “Satışa bağlıyorum, yani yurt dışı satışları çok fazla. Türk dizileri, dünyanın pek çok ülkesine ulaştığı için izleniyor; çok fazla ilgi çekiyor.”

Oynadığı Diziler

Hayat Devam Ediyor,
Başrolde Aşk,
Yağmurdan Kaçarken
Bugünün Saraylısı
Aşk Zamanı
Şahane Damat

Ali Ersan Duru Videosu

Ali Ersan Duru Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Can Yaman Resimleri ve Biyografisi

Can Yaman Resimleri ve Biyografisi

0
0
25 Aralık, 16:45
Sayfa da118 sorgu var. 0,524 saniyede yüklendi.