Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Alp Navruz O Ürünün Marka Yüzü Oldu

Dizi Magazin 11 Şubat, 20:31'de eklendi

Türkiye’nin erkek hazır giyiminde 94. yılını yaşayan Hatemoğlu, 2018 yılında marka elçisi olarak Alp Navruz ile anlaştı.

Mövenpick Hotel Istanbul Skyline Club Lounge’da gerçekleşen basın toplantısına; basın mensuplarının yanı sıra, Hatemoğlu yönetimi ve başarılı oyuncu Alp Navruz katıldı.

İlk defa klasik giyim tarzı ile kendisini gösterme fırsatı elde ettiğini belirten Alp Navruz; “Hatemoğlu gibi köklü ve uluslararası bilinirliğe sahip bir markanın, marka elçisi olmak ve bu tercihin benden yana kullanılmasının sorumluluğunu ve  gururunu yaşıyorum.

Gündelik yaşantımda hep sportif tarzımla tanınıyorum ama klasik giyimde de ilk defa kendimi gösterme ve bir markayı temsil etme şansı yakaladım. Hatemoğlu markasının, klasik giyim koleksiyonları çok tanınıyor ve tercih ediliyor. Ancak çok geniş bir koleksiyon var. Ben markanın daha dinamik ve genç yönünü ortaya çıkarmaya çalışacağım. Benim fikirlerime ve seçimlerime açık olmaları, benim için ayrı bir mutluluk. Ayrıca çok genç, dinamik, ve samimi bir ekip ile hareket edecek olmak beni sevindiriyor, bu birlikteliğin uzun yıllar süreceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Alp Navruz ile birlikte kameraların karşısına geçen Hatemoğlu Satış ve Pazarlama Direktörü Sinan Karabacak ise, Hatemoğlu markasının 94 yaşını sürdürüyor olmasının kendilerine gurur verdiğini vurguladı.

Hatemoğlu koleksiyonlarının genç ve dinamik tarzının Alp Navruz ile çok özdeşleştiğine de dikkat çeken Karabacak; “Hatemoğlu’nun gençleşen yüzünü son yıllarda çeşitli koleksiyonlarla modaseverlere sunduk. Hatem Saykı ve HTML koleksiyonları hem klasik hem casual giyim için daha genç hedef kitlenin tercih ettiği koleksiyonlar oldu. Bu sene yeni bir stratejiyle, marka elçimiz kanalıyla bu koleksiyonlarımızı tanıtmaya karar verdik. 2018 yılı marka elçimizi de Alp Navruz olarak belirledik. Bu seçimi yaparken kamuoyu araştırmalarını ve oyuncunun imajını ön planda tuttuk. Ayrıca sportif yönü ve ürünlerimizi çok iyi taşıması da seçimimizde önemli bir etken oldu. Alp Navruz’u hep spor giyimle gördük ama klasik takım elbiseyi de çok iyi taşıyacağını düşünerek böyle bir işbirliğine gittik. Hatemoğlu koleksiyonu ile takım elbise giymenin şık sonuçlarını tüm genç erkeklerin Alp Navruz nezdinde deneyimleyeceğine inanıyoruz.

Alp’in styling tecrübesinden de faydalanacağız. Kendisi için seçtiği ürünleri “Alp Navruz’un Seçtikleri” adı altında mağazalarımızda sergilemeye başladık. İlk olarak Sevgililer Günü için seçimlerini bir araya getirdik. Sevgililer Günü’nde sevdikleri erkeğe hediye alırken kararsızlık yaşayanlar Hatemoğlu mağazalarında Alp Navruz’un seçtiklerine göz atabilirler. Ayrıca gerçekleştireceğimiz birçok yeni projemizi de yakında sizlerle paylaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da89 sorgu var. 0,637 saniyede yüklendi.