Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Anket: Güncel Survivor 2016 Anketi. Sizin Favoriniz Kim? (18. Hafta)

Dizi Anketleri, Survivor 8 Haziran, 01:36'de eklendi

Survivor 2016‘nın geçtiğimiz hafta yani 16. haftasında sizlerin sitemizde verdiğiniz oylar neticesinde en popüler isimler sırasıyla şöyle oldu. Semih Öztürk oyların 49.55%  sini alarak anketin 1. sırasında yer aldı. Geçen hafta 2. sırada olan isim ise 29% oy oranı ile Avatar Atakan oldu. 3. sırada Serkay Tütüncü var. Oda 9.24% oy oranı ile ilk 3’e girdi.

TÜM SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bundan böyle eleme gerçekleştikten sonra  haftalık olarak oylama yeniden başlayacak ve böylece anketi güncel bir şekilde işlevsel olarak görebileceksiniz. O hafta kimin hayranı daha fazla? Her hafta bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Şu ana kadar Gönüllü ve Ünlülerden elenen isimler
Ebru Öztürk, Yağmur Özdemir, Serkan Ercan (Sağlık Nedeniyle), Seda Tetik (Sağlık nedeniyle), Aylin Şallı ve Eda AkkayaNihal Candan, Yılmaz Morgül, Spartalı Mehmet.Zafer Mete, Tuğba Özay, Ezgi Avcı, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç,  İbrahim Yattara, Efecan Dianzenza

Survivor 2016’da Yarışmaya Devam Eden Ünlüler

Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Nagihan Karadere, Avatar Atakan,   Yunus Günçe ve Semih Öztürk. Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir,  Damla Can ve Serkay Tütüncü.

[polldaddy poll=9440514]

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

????? 18 Haziran 2016

Semih kazanmayı hak etmiyor hak eden Atakan dün 8 sayı aldı semih 2 sayı aldı semihin neresi beğeniliyo anlamadım adam hiçbişe yapmıyor sürekli konuşuyor nagihanda hak etmiyor istatistik istatistik diyo al sana istatistik Atakan 8 sayı alıyor sonuna kadar AVATAR ATAKAN

melisa 19 Haziran 2016

ben atakanı destekliyorum semihi günahım kadar sevmiyorum desteklediklerim atakan nagihan ve yattara

Sayfa da100 sorgu var. 1,043 saniyede yüklendi.