Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Anket: Murat Ünalmış Olmadan Yer Gök Aşk Resimlerir misiniz?

Anket, Dizi Anketleri 16 Temmuz, 00:25'de eklendi
Murat Ünalmış ve Birce Akalay

2 sezondur ekranlarda olan Yer Gök Aşk dizisi, ciddi bir başarı öyküsüdür. Sessiz sedasız o denli iddialı yapımlar arasından sıyrılmayı başarmış ve Fox Tv’nin yüzünü güldürmüştür.

Yapımcısı Şükrü Avşar, televizon sektöründe çok başarılı isimler ortaya koyan aynı zamanda sinema salonları işletmeciliği yapan idealist ve başarılı bir karakter. Çemberimde Gül Oya, Kurşun Yarası gibi unutulmaz projelere imza atan sektörün can damarlarından…

Ama dizinin ana karakterlerinden biri yolunu  ayırma ve başka projelere yelken açma kararı vermiş. Anlaşılan o ki Murat Ünalmış, diziden ayrılıp, daha önceden çalışma fırsatı bulduğu Mahsun Kırmızıgül’ün Star Tv için çektiği “Babalar ve Evlatlar” dizisine dahil olmuş.

Peki şimdi ne olacak? Dizinin yeri göğü kaplayan  Havva-Yusuf aşkı toprağa mı gömülecek?

Geçen sezondan gelen dizilerin kaderlerini gerçekten çok ediyoruz… Feriha’sız bir “Adını Feriha Koydum” nasıl bir merak unsuruysa, aynı şekilde Yusuf’suz “Yer Gök Aşk” dizisinin akıbeti de o denli kaygı verici…

Peki Yer Gök Aşk dizisi izleyicilerine Soruyoruz? Yusuf olmasa dahi yeni karakterler Havva ve Bade’yi izlemeye devam etmek ister misiniz? Küçük Yılmaz ve Havva aşkı diziyi kurtara bilir mi?

[polldaddy poll=6392030]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da95 sorgu var. 0,924 saniyede yüklendi.