Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Atv 14 Aralık, 14:25'de eklendi

Aşk ve Mavi Dizisi 45. Bölümü ile 15 Aralık Cuma Saat 20.00’de Atv’de | Emrah ve Burcu Kıratlı | NTC Medya | Sezon: 2

Hasibe, konağın kapısına dayanan Faysal’ı sakinleştirir ve onu konaktan uzaklaştırır. Faysal, Hasibe ve Pembe’ye Göreçkiler’e karşı birlikte hareket etme teklifi yapar. Pembe, kabul etmek istese de Hasibe reddeder.

Gülay belasını başlarından kovan Safiye ve Cemal yeniden evlenmeye karar veririler. Safiye, görkemli bir düğün hazırlığına girişirken Ali de Mavi için bir sürpriz planlar.

Sefaletten bıkan Pembe konağa dönebilmek için Refika’nın tüm isteklerini kabul eder ve Hasibe’yi bir daha görmemek üzere terk eder.Aşk ve Mavi 45. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Aşk ve Mavi dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

 

Aşk Ve Mavi 45. Bölüm Resimleri Ve Fragmanı Tıklayınız

Ak ve Mavi dizisinin Çekimleri Hızla Devam Ediyor

 ask-ve-mavi-dizisi-00006atv’nin merakla beklenen dizisi Aşk ve Mavi’nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Yapımcılığını Ntc Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Hakan Aslan’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abuz Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı dizide, başrolleri Emrah ve Burcu Kıratlı paylaşıyor.

Kadrosunda, Kenan Bal, Işıl Yücesoy ve Cüneyt Mete gibi usta oyuncuları da barındıran dizinin çekimleri ülkemizin en özel beldelerinden Ürgüp’te devam ediyor.

Genel hikaye; Gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi. Onlar birbirlerini gözlerine değil yazdıkları satırlara bakarak tanıdılar. Şimdi yüz yüze gelme zamanı. İkisinin de sırtında sırlarla dolu yükleri var. Altında ezilecekler mi yoksa birbirlerine tutunup yeniden ayağa kalkacaklar mı?

Fedakarlığın ve vefanın gölgesinde, aşkı bir çiçek gibi büyütmeye çalışan Ali ile Mavi’nin sıcak ve çarpıcı hikayesi “Aşk ve Mavi” yakında atv ekranlarında.

Burcu Kıratlı ve Işıl Yücesoy Aşk ve Mavi Dizisinde

ask-ve-mavi-oyunculariEmrah’ın yeni dizisi Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Son olarak deneyimli oyuncu Kenan Bal‘ın diziye dahil olduğu haberi yapılmıştı. Şimdi ise iki oyuncu daha dadiloldu. Uçankuş’un haberine göre  dizinin kadın başvuru için daha önceden Sedef Avcı‘nın  adı geçmiş ancak bu haber doğrulanmamıştı. Kadın başrol için anlaşılan isim Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Burcu Kıratlı oldu. Diziye aynı zamanda deneyimli bir isim daha katıldı. Zamansız isimli yeni albümü ile müzik piyasasına uzun zaman sonra tekrar dönüş yapan sevilen isim Işıl Yücesoy, Aşk ve Mavi dizisinin kadrosuna dahil oldu. Işıl Yücesoy, geçtiğimiz günlerde Halit Ergenç ve Bergüzel Korel in rol aldığı Vatanım Sensin dizisinde rol alacağı belirtilmişti ancak son anda firma ve sanatçı anlaşmaya varamadı.

Kenan Bal Aşk ve Mavi Dizisinde

Kenan BalTanıtımları Atv’de dönen Emrah‘ın yeni dizisi Aşk ve Mavi‘ye usta bir isim katıldı. Uçankuş’un haberine göre Asmalı Konak, Lale Devri ve Kocamın Ailesi dizilerinin sevilen ismi Kenan Bal yeni dizinin kadrosuna katıldı. Dizide Emrah‘ın babasını canlandıracak olan Kenan Bal dışında baş rol kadın oyuncu arayışı devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sedef Avcı’nın rol alacağı haberleri yayınlanmıştı ama bu haberler asılsız çıktı. NTC Medya kadın oyuncu ile ilgili durumun bu hafta içinde netleşeceğini belirtti.

İşte Aşk ve Mavi Dizisinin Yönetmeni ve Senaristi

aşk ve mavi dizisi
ATV’nin yeni ve iddialı dizisi ‘Aşk ve Mavi’nin yönetmeni ve senaristleri belli oldu!

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstleneceği ve başrolünde Emrah’ın yer aldığı ‘Aşk ve Mavi’ dizisi Eylül’de ekrana gelecek. Diziyi daha önce Anneler ve Kızları, Bir Yusuf Masalı, Roman Havası ve Fabrika Kızı dizilerini yöneten Hakan Arslan yönetecek. Dizinin senaristliğini ise ‘Kara Ekmek’ ve ‘Kırgın Çiçekler’ dizilerinde senaristlik yapan Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu üstleniyor.

Emrah’ın Yeni Dizisinin Adı Aşk ve Mavi Oldu

aşk ve mavi dizisiGeçen sezon Gold Film ve Star Tv ile şansızlıklar yaşayıp dizi projesi ekrana gelmeyen Emrah nihayet ekrana gelmeye hazırlanıyor. NTC Medya ile el sıkışan Emrah Aşk ve Mavi “Götür Gittiğin Yere” dizisi ile televizyona dönüş yapıyor.

Eylül ayında ekrana gelmesi planlaan Aşk ve Mavi dizisinin kısa stabil tanıtımı yayınlandı. İşte o fragman

Gold Film’den Unutamadım ile İlgili Basın Açıklaması

Star TV’nin yeni dizisi Unutamadım başlamadan bitti!

Gold Film imzalı, senaryosunu Onur Uğraş’ın kaleme aldığı Unutamadım dizisi, ünlü oyuncu Emrah’la yaşanan problem nedeniyle başlamadan bitti.

Yapım şirketinin basın açıklaması şöyle:

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Star Tv’de Haziran ayında yayına girmesi planlanan ‘UNUTAMADIM’ dizisi başrol oyuncularından Emrah Erdoğan ile Gold Film’in senelerdir ödün vermediği iş prensipleriyle ilgili ters düşmesinden kaynaklı yollarını ayırmıştır. Projeye bu şekilde devam etmemiz mümkün değildir. Kısa sürede büyük emekler harcayan ekibimiz ve diğer oyuncularımıza teşekkür eder, saygılarınıza arz ederiz.

Emrah
Oyuncu kadrosunda Emrah, Tuvana Türkay, Engin Şenkan, Hakan Boyav, Özge Özder ve Nurseli İdiz yer alacağı,

usta yönetmen Nihat Durak çektiği dizi, yıllar önce Milas’ta yaşayan bir çocuğun acı bir sebeple ayrılmasını ve kaymakam olarak Milas’a dönüp sırları açığa çıkarmasını konu alıyor.

Unutamadım Dizisinin Yönetmeni Nihat Durak Oldu

Star’da ekrana gelecek olan Unutamadım dizisi ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer Alan Unutamadım dizisinde Emrah, Tuvana Türkay, Nurseli İdiz, Engin Şenkan, Özge Özder ve Hakan Boyav gibi sevilen isimler yer alacak. Dizinin yönetmenliğini ise Hanımın Çiftliği ve Ömre Bedel dizileri ile tanınan Nihat Durak yapacak.

Unutamadım dizisi yakında Star Tv’de

Sevilen Oyuncu Tuvana Türkay Unutamadım Dizisinde

tuvana-türkayStar TV’de ekranlara gelecek olan Unutamadım dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu!

Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un yapımcılığını üstleneceği, senaryosunu Onur Uğraş’ın kaleme alacağı, başrollerinde Emrah, Engin Şenkan ve Nurseli İdiz’in yer alacağı Unutamadım dizisine, Yer Gök Aşk ve Kara Para Aşk dizilerinde rol alan Tuvana Türkay dahil oldu.

Dizi, yıllar önce Milas’ta yaşayan bir çocuğun acı bir sebeple ayrılmasını ve kaymakam olarak Milas’a dönüp sırları açığa çıkarmasını konu alıyor.

Unutamadım, yakında Star TV’de!

Nurseli İdiz ve Engin Şenkan “Unutamadım” Dizisinde

Star TV’nin yeni dizisinin oyuncuları belli oluyor.

Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un yapımcılığını üstleneceği, senaryosunu Onur Uğraş’ın kaleme alacağı, yıllar önce Milas’ta yaşayan bir çocuğun acı bir sebeple ayrılmasını ve kaymakam olarak Milas’a dönüp sırları açığa çıkarmasını konu alan Unutamadım dizisine Nurseli İdiz ve Engin Şenkan dahil oldu. 2002 yılında çevrilen Kınalı Kar dizisinden sona yeniden bir araya gelen Emrah, Nurseli İdiz ve Engin Şenkan yine iddialı bir yapımda buluşuyorlar.

Nurseli İdiz, daha önce Şöhret, Yalan Dünya ve Ankara’nın Dikmeni dizilerinde rol almıştı. Engin Şenkan ise; Baba Ocağı, Dila Hanım ve Kurt Seyit ve Şura başta olmak üzere bir çok yapımda görev aldı.

unutamadım

Unutamadım, yakında Star TV’de!

İşte Emrah’ın Yeni Dizisi: Unutamadım

Gold Film imzası ile ekrana gelecek olan ve Emrah’ın uzun zaman sonra ekrana dönmesini sağlayan dizinin adı belli oldu. yakında ekrana gelecek olan dizinin adı Unutamadım oldu.

Unutamadım dizisinin konusu Şöyle

dizinin konusu ise şöyle. Yıllar önce acı bir olay neticesinde Milas’dan ayrılmak zorunda kalan bir çocuğun yıllar sonra Milas’a Kaymakayam olarak atanması ve geçmişte ki sır perdesini aralamasını anlatıyor.

Emrah’ın Yeni Dizisi

dönüş-dizisiFaruk Turgut‘un yapımcılığında Gold Film imzası ile çekilecek olan dizinin yayınlanacağı kanal ise Star Tv olacak.

Emrah bu rol için şimdi den 7 kilo vermiş durumda. Dizide, bir kaymakamı canlandıracak olan Emrah, uzun süre sonra dizi sektörüne dönüş yapmış olacak.

Ömre Bedel, Küçük Kadınlar, Bitmeyen Şarkı gibi dizilerin kalemi olan Onur Uğraş‘ın senaryosu ile çekilecek olan dizinin konusu ise şöyle. Yıllar önce acı bir olay neticesinde Milas’dan ayrılmak zorunda kalan bir çocuğun yıllar sonra Milas’a Kaymakayam olarak atanması ve geçmişte ki sır perdesini aralamasını anlatıyor.

Dizinin kod adı şimdilik Dönüş.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bahtiyar Ölmez Dizisi – Atv

Bahtiyar Ölmez Dizisi – Atv

0
0
23 Aralık, 07:26
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
21 Aralık, 17:32
Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

0
0
17 Aralık, 23:49
Sayfa da110 sorgu var. 0,916 saniyede yüklendi.