Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Avcı Dizisi – Kanal D

Çok Yakında 15 Aralık, 14:45'de eklendi

Avcı Dizisi Yakında Kanal D’de | Gold Film | Burçin Terzioğlu ve Barış Falay

Avcı Dizisinin Kanalı Belli Oldu

‘Ezel’ dizisinin senaristi Kerem Deren ve ‘Ezel’ dizisinin yönetmeni Cem Karcı’nın ‘Avcı’ dizisi için yeniden buluştuğunu açıklamıştık. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, Barış Falay’ın kadrosunda yer aldığı dizi çok büyük bir ihtimalle Kanal D’de yayınlanacak. Burçin Terzioğlu’nun da kadroda olması beklenirken dizinin Kanal D’nin yeni yıl için hazırladığı ‘bomba’ projelerden biri olacağı konuşuluyor.
Avcı Dizisi Yakında Kanal D'de | Gold Film | Burçin Terzioğlu ve Barış Falay
Yeni yılda daha birçok dizisi başlayacak olan Kanal D’nin bu kadar diziyi nereye sığdıracağı ise merak konusu.

Cansu Dere Avcı Dizisinde Olacak mı?

Gold Film’in yeni dizisi Avcı‘nın kadın başrol oyuncusu belli oldu. Ezel’in senaristi Kerem Deren ve yönetmeni Cem Karcı’nın yeni projesi Avcı’da Barış Falay’dan sonra Cansu Dere de rol alacak. Cansu Dere ve Barış Falay, unutulmaz dizi Ezel’den sonra yine aynı ekibin yeni projesi olan Avcı dizisinde birlikte rol alacak.

Cansu Dere‘nin adı daha önce Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynayacağı Fatih dizisi için geçmişti. Ancak Fatih dizisiyle anlaşma yapmayan Cansu Dere’nin yeni dizisi Avcı oldu.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre;   Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü üstleneceği ‘Fatih’ dizisinden gelen teklifi doğrulayan Dere, “Senaryoyu okudum, içime sinmedi” şeklinde konuştu. Burcu Biricik ve Barış Falay’ın oynayacağı ‘Avcı’ dizisi için görüşme yaptığını ve teklife sıcak baktığını da sözlerine ekleyen oyuncu, “Çekimler önümüzdeki aylarda başlayacak. Her şey kısmet” açıklamasını yaptı.

Henüz kanalı belli olmayan Avcı dizisi 2018 Ocak ayında ekranlara gelmeye başlayacak.

Barış Falay ve Cansu Dere Ezel dizisinde birlikte rol almıştı

‘Ezel’ dizisinin senaristi Kerem Deren ve ‘Ezel’ dizisinin yönetmeni Cem Karcı’nın ‘Avcı’ dizisi için yeniden buluştuğu açıklanmıştı. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizinin başrol oyuncusu son olarak ‘Paramparça’ dizisinde izlediğimiz Barış Falay oldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da111 sorgu var. 0,827 saniyede yüklendi.