Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Avlu Dizisi – Star Tv

Çok Yakında, Tv Magazin 19 Aralık, 18:31'de eklendi

Avlu Dizisi Çok Yakında Star Tv’de | Limon Yapım | Ceren Moray ve Demet Evgar

Avlu Dizisine 3 Oyuncu Dahil Oldu

Bu sezon Star TV için hazırlanan Limon yapım  projesi Avlu ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı.  Başrollerini Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Rüçhan Çalışkur ve Gamze Topuz‘un paylaştığı diziye 3 yeni oyuncu daha dahil oldu. Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre son olarak “Seven Ne Yapmaz” dizisinde izlediğimiz ve “Cennet Mahallesi” ile hafızalarda yer edinen Şeyla HalisAramızda Kalsın ve O Hayat Benim dizilerinde rol alan Ayça Damgacı ve yakışıklı oyuncu Kenan Ece‘de Avlu dizisine dahil olan isimler oldular. Avlu dizisinin Ocak ayı içinde ekrana geleceği tahmin ediliyor.

Kenan Ece Avlu Dizisinde

ayça damgacı Avlu dizisinde

Şeyla Halis Avlu Dizisinde

Star TV’nin büyük merakla beklenen dizisi ”Avlu” için dev plato!

Avlu Dizisi Hakkında: Yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yapacağı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda Demet Evgar, Nursel Köse, Rüçhan Çalışkur, Gamze Topuz ve Ceren Moray yer alıyor.Avlu Dizisi Çok Yakında Star Tv'de | Limon Yapım | Ceren Moray ve Demet Evgar , Nursel Köse

Merakla beklenen dizi için İstanbul – Ümraniye’de dev bir plato kuruldu. Platonun kurulması tam 4 ay sürdü. Hapishane sahnelerinin burada çekileceği dizi 140 ülkede 25 yıldır gösterilen “Prisoner” dizisinden ülkemize uyarlanıyor. Dizi, hapishane ortamı ile yeni tanışan ve kızından ayrılmanın acısını üzerinden atamayan bir kadının çarpıcı öyküsü üzerinden ilerleyecek.

Dizide Demet Evgar’ın kızı ve diğer genç erkek rolünü canlandıracak oyuncuları bulmak için yaklaşık 800 oyuncuyla deneme çekimi yapıldı.

”Avlu”nun çekimleri Aralık sonunda başlayacak, Ocak sonu – Şubat başı gibi ise yayında olması bekleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da114 sorgu var. 1,272 saniyede yüklendi.