Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Babamın Günahları Dizisi – Star Tv

Çok Yakında 27 Aralık, 01:15'de eklendi

Babamın Günahları Dizisi Çok Yakında Star Tv’de | Yapımcı: Abdullah Oğuz | Kadir Doğulu ve Melisa Sözen

İsmail Demirci Babamın Günahları Dizisinde

Aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle başlamadan merak uyandıran ve  yakında Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak olan  “Babamın Günahları” dizisinde yer alan İsmail Demirci aşkı, işi ve vicdanı arasında kalacak olan ‘Reha Komiser’e hayat verecek.

Hafızalara yer etmiş birçok başarılı dizinin yönetmen koltuğunda yer alan Abdullah Oğuz’un çekeceği, Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de rol aldığı ‘Babamın Günahları’ dizisinde ‘Reha Komiser’ karakterine hayat verecek olan İsmail Demirci, yeni karakteriyle ilgili heyecanını şu cümlelerle dile getirdi: “Gerçekten çok emek verdiğimiz, sinema filmi kalitesinde bir iş oldu ‘Babamın Günahları’… Tecrübeli yönetmenimiz Abdullah Oğuz, görüntü yönetmenimiz Ghasem Ebrahimian ile harika bir iş çıkardılar. Oyuncu kadrosu heyecan verici, onlarla beraber oynamak da öyle. Umarım verilen emeğin karşılığını bulduğu, seyircisini mutlu eden , uzun soluklu bir iş olur.”

Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları’, duygu dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek. 

Kadir Doğulu Babamın Günahları Dizisi İçin Palyaço Oldu

Yakında Star TV’de ekranlara gelecek, bu sezonun en merakla beklenen dizilerinden ‘Babamın Günahları’ seti geçtiğimiz günlerde renkli anlara ev sahipliği yaptı.

Kadir Doğulu’nun palyaço kılığına girdiği çekimlerde, Doğulu ve küçük partneri Gökçen Bilge Çiftçi de keyifli anlar yaşadı.

Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço OlduUsta yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ‘Babamın Günahları’ için geri sayım heyecanı gittikçe artıyor. Önümüzdeki günlerde izleyiciyle buluşacak dizinin seti, geçtiğimiz günlerde renkli anlara tanık oldu. Ozan karakterine hayat veren Kadir Doğulu, senaryo gereği palyaço kılığına girdi. Çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de yer aldığı çekimlerde tüm ekip eğlenceli dakikalar geçirdi. Sahnenin ardında saklı olan sürprize ise izleyiciler dizi başladığında tanık olacaklar.Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço Oldu

Makyaj ekibinin hummalı çalışması sonucu palyaço olarak kamera karşısına geçen Kadir Doğulu, dizideki drama ve aksiyon sahneleriyle de ilk bölümden itibaren çok konuşulacak. Kadir Doğulu’yla birlikte Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi gözde isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin rol aldığı ‘Babamın Günahları’nın senaryosunu Ahmet Saatçioğlu kaleme alıyor.Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço Oldu

‘Babamın Günahları’, dev oyuncu kadrosu, aksiyon ve duygu yüklü hikayesi ve ters köşe kurgusu ile ekran başındakileri ilk bölümden itibaren derinden etkileyecek.

Babamın Günahları Dizisinde Büyük Patlama

Aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle merak uyandıran, yakında Star ekranlarında yayına girmeye hazırlanan dizi ‘Babamın Günahları’nın setinde geçtiğimiz günlerde çekilen patlama sahnesi nefesleri izleyicilerin nefesini kesecek.

Çekiminde bir deponun patlatıldığı sahnede Kadir Doğulu kusursuz performansıyla çok konuşulacak.

Babamın Günahları Dizisinde Büyük Patlama Sahnesi Çekildi - Kadir DoğuluKadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de rol aldığı ‘Babamın Günahları’ dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor.

Bir deponun patlatıldığı çekimlerde Babamın Günahları ekibi büyük bir başarıya imza attı. Aksiyon yüklü bu görkemli sahnenin gerçekçiliği için hiçbir görsel efekte yer verilmedi. Kadir Doğulu’nun dublör kullanmadığı çekimlerde başarılı oyuncu etkileyici performansıyla nefesleri kesti.

Babamın Günahları Dizisinde Büyük Patlama Sahnesi Çekildi - Kadir DoğuluDuygu yüklü hikâyesi ve ekran başındakilere ters köşe yaşatacak kurgusuyla Star TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan ‘Babamın Günahları’, kızı için yaşamı kovalayan bir babanın hikâyesini anlatıyor.

Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları’, duygu dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek.

“BABAMIN GÜNAHLARI” TANITIMI DÜN GECE YAYINLANDI

KIZINI YAŞATMAYA SÖZ VEREN BİR BABANIN HİKAYESİ YAKINDA STAR’DA

“Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir?”

Yeni yayın döneminde Star Tv’nin sezona damgasını vuracak iddialı dramı “Babamın Günahları” dizisinin tanıtımı dün gece yayınlandı.

Türk televizyon sektörünün öncü isimlerinden Abdullah Oğuz’un yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği “Babamın Günahları” tanıtımında izleyiciye, duygu ve aksiyon yüklü sahneleri ile ekranlara damga vuracağının sinyallerini verdi.

Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, Sezin Akbaşoğulları, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour ve Müjde Uzman gibi yıldızların ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin rol aldığı “Babamın Günahları” yakında Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Babamın Günahları Yakında Star’da

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da111 sorgu var. 0,865 saniyede yüklendi.