Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Barış Hayta Resimleri ve Biyografisi

Erkek Oyuncular 20 Temmuz, 20:13'de eklendi
1979 ‘un kadınlar gününde Adana’da doğdu.1995 sonbaharına kadar yaşamını bu şehirde sürdürdü.Futbola merak sarıp Adanaspor taraftarı olmasına rağmen Adanademirspor alt yapısında uzun süre futbol oynadı. not:aynı şehrin takımları olmasına rağmen iki takım arasında müthiş bir rekabet söz konusudur.
1993 yılında amatör olarak tiyatro’ya başladı.futbol ve tiyatro arasında karar vermek zorunda kaldığı gün hiç tereddüt etmeden tiyatro dedi.
1995 yılında msm tiyatro bölümünü kazandı ve sonradan hocası müjdat gezen’in hayta zaten burdaydı biz binayı üzerine yaptık esprisine neden olucak 6 yıllık konservatuar macerası başladı ki okul 4 yıllıktır ders aralarında kantinde müzik bölümü öğrencilerinin arasına karışıp gitar öğrenmeye calışmasıyla birlikte müzik yaşantısıda başlamış oldu sonradan onu tiyatro sahnesinde gören okul arkadaşları yahu bu çocuk müzik bölümünden değilmi ne işi var oyunda demekten kendilerini alamamışlardır.2001 yılında nıhayet msm tiyatro bölümünden mezun oldu.

Sırasıyla

asmalı konak (hakan hamzaoğlu)
çiçek taksi (cengaver)
bütün çocuklarım (sabri)
felek ne demek ? (seyfo)
gümüş (ilker)
candan öte (burak)

ezo gelin (silahtar)
Dudakten Kalbi (Nazım)
Kız Kaçıran

dizilerinde oynadı.

2007 mart ayında aynı zamanda okul arkadaşıda olan aranjörü Kenan Yılmaz’la biraraya gelerek albümün çalışmalarına başladı.

‘mesela’ ismini verdiği albümünü tamamlayan hayta aynı zamanda oyunculuğada devam etmektedir.

BARIŞ HAYTA RESİMLERİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da124 sorgu var. 0,835 saniyede yüklendi.