Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Beni Affet 1331. Bölümü ile Perşembe Star Tv’de

Günlük Diziler 28 Şubat, 15:10'de eklendi

Cansu, Yaman’ı baştan çıkarıp Feride’den ayırmaya çalışır. Ancak Feride ona hak ettiği dersi verir. Diğer yandan Asiye de Murat’ı ihbar etmeyi düşünürken tanımadığı insanlar tarafından engellenir. Asiye, kendisini engelleyenlerin kim olduğunu bulmaya karar verir. Asiye’nin bir şeyler çevirdiğini fark ederek peşine düşen Feride, gördükleri karşısında şoke olur.
Zeynep ve Ateş evliliklerinde keyifli anlar yaşarken sürpriz bir ihtimal karşısında heyecanlanırlar. Sevgi, Nazan’dan iyice şüphelenmeye başlar ve Nazire ile Neriman’ın yardımıyla onun foyasını ortaya çıkarmaya karar verir. Murat’ın yardım etmek amacıyla Mahir’in evine yerleştirdiği Burcu’yu öğrenen Kader, Murat’ı dürüst olmamakla suçlar. Güzel’in bu konuşmadan haberdar olup olmayacağı ise merak konusudur.

Yayın Günü : 01 Mart Perşembe
Yayın Saati : 16.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), TOLGA AKMAN (YAMAN), BAKİ ÇİFTÇİ (ATEŞ), SILA SARAÇ (ZEYNEP), METEHAN ŞAHİNER(TOPRAK), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader),

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Baki Çiftçi Sıla Saraç, Metehan Şahiner, Ceren Y. Karakoç, Nusret Şenay, Ulviye Karaca’nın paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da108 sorgu var. 0,756 saniyede yüklendi.