Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Beni Affet 1360. Bölümü ile Çarşamba Star Tv’de

Günlük Diziler 10 Nisan, 23:30'de eklendi

1360.blm: Feride’nin hamileliğini Asiye ve Cansu’dan saklamak için kendini ortaya atan Nazire, cevabını veremeyeceği sorulara maruz kalır. Feride, içinde bulundukları durumdan bir an önce kurtulmaya çalışır. Orhan, Feride’yi sıkıntıya sokacak bir hamle yapar. Güzel, yaptığı sürpriz ile Murat’tan son kez kendisini affetmesini ister. Bu istek, Kader’in Güzel’e tepki göstermesine sebep olur. Murat’ın cevabı ise merak konusudur.
Ateş ile Zeynep’in yokluğunda, Cüneyt’i etkilemeye çalışan Pınar, yaşananlar sonucu hiç hesap etmediği duygularla yüzleşmek zorunda kalır. Bunu fark eden Nazan, Pınar’ı duygularına yenilmemesi için uyarır. Refik’in hayatlarından çıkacağını düşünen Sevgi, Refik’in Kader’i görmeye gittiğini öğrenince her şeyi Şahin’e anlatmaya karar verir.

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Baki Çiftçi Sıla Saraç, Metehan Şahiner, Ceren Y. Karakoç, Nusret Şenay, Ulviye Karaca’nın paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

………….
Yayın Günü : 11 Nisan Çarşamba
Yayın Saati : 16.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), TOLGA AKMAN (YAMAN), BAKİ ÇİFTÇİ (ATEŞ), SILA SARAÇ (ZEYNEP), METEHAN ŞAHİNER(TOPRAK), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader),

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da116 sorgu var. 0,572 saniyede yüklendi.