Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Burak Özçivit Hayranları ile Bir Araya Gelecek

Dizi Magazin 13 Aralık, 15:40'de eklendi

Türkiye ve Körfez ülkelerinde yayınlanmak üzere Emaar Square Mall için 2 reklam filmi çeken ünlü oyuncu Burak Özçivit, yeni yıla girerken hayranları ile buluşuyor. 11-15 Aralık tarihleri arasında Emaar Square Mall’da bulunan videobooth’larda 30 saniyelik video çeken Burak Özçivit hayranları 20 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte ünlü oyuncu ile bir araya gelme şansını yakalayacak!

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar’ın, İstanbul’daki AVM’si için çektiği iki reklam filmi ile İstanbul’un tanıtım elçisi rolünde olan Burak Özçivit, yeni yıla girerken Emaar Square Mall’da hayranları ile buluşacak. Emaar Square Mall tarafından düzenlenen kampanyada Burak Özçivit hayranları, AVM içinde bulunan videobooth’da çekecekleri 30 saniyelik bir video ile ünlü oyuncu ile tanışma şansını yakalayacak.

Burak Özçivit ile tanışmak isteyen hayranları, 11-15 Aralık tarihleri arasında ünlü oyuncuyu neden sevdiğini, ona yılbaşı hediyesi olarak Emaar Square Mall’da bulunan hangi mağazadan, ne alabileceğini 30 saniyelik bir video ile anlatacak. Emaar Square Mall’da bulunan videobooth’da çekilecek videolar arasında yapılacak seçim ile kazanan 50 kişi, yanında dilediği bir kişi ile birlikte 20 Aralık’ta Emaar Square Mall’da düzenlenecek etkinlik ile bir araya gelecek.

Etkinlikte, Burak Özçivit hayranları, çektikleri videolardan hazırlanacak filmi ünlü oyuncu ile birlikte seyrederek, sohbet edebilecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da102 sorgu var. 1,533 saniyede yüklendi.