Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Burcu Kara Youtube Kanalı ile Gündemde

Dizi Magazin 15 Haziran, 12:27'de eklendi

Bu heyecanın adı, son dönemin ilgi gören sitesi Youtube ile ilgili…

Burcu Kara, birçok ünlü isim gibi Youtube kanalı açarak hem kendine yeni bir mecra oluşturdu hem de dijital dünyadan gelir elde etme hedefini ortaya koydu.

Milliyet gazetesine konuşan Burcu Kara, “YouTube kanalımı açtım ve hayatımda yeni bir heyecan oldu. Sevenlerim ve takipçilerime oradan ulaşıyorum, her konuya değiniyorum. Kemik ve sadık bir kitle oluştu” açıklamasında bulundu.

18 bine yakın takipçisi bulunan ünlü oyuncu şu ana kadar 20 video paylaştı. Makaj, diyet, cilt bakımı, doğum konuları ve anne adaylarına mesajlar içerek videolar dikkat çekmekte…

Ekranda Kara’yı görmeyi arzu eden hayranlarına da bir sürpriz var.

Ünlü oyuncu, oğlu Ali’nin gelişimi için projeleri kabul etmiyordu. Ancak şimdilerde senaryo okumaya başladı.

Projelerle ilgili görüşmeler de yapmaya başlayan oyuncu, “Yeni sezonda güzel bir diziyle ekranda olmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

1980 Bursa doğumlu olan Kara, daha önce 8 dizide boy göstermişti.

2004 yılında Haziran Gecesi dizisindeki Duygu karakteri ile ekran kariyerine başlayan Kara, daha sonra Evleda Derken, İpsiz Recep, Maskeli Balo, Kirli Beyaz, Yıllar Sonra, Tozlu Yollar ve Milat dizilerinde rol aldı.

2015 yılından bu yana bir dizide yer almayan Kara, genellikle projelerin erken final yapması nedeniyle diziler konusunda şanssız bir isim olarak biliniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da99 sorgu var. 1,019 saniyede yüklendi.