Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Cennetin Gözyaşları Dizisi – Atv

Atv 23 Aralık, 07:40'de eklendi

Cennetin Gözyaşları Dizisi 14. Bölümü ile 24 Aralık Pazar Saat 20.00’de Atv’de

Cennetin Gözyaşları Bölüm Özeti:
Cennet hapse girmiştir ve onu zorlu bir süreç bekliyordur. Hiç bilmediği ve oldukça sert şartlarda olan hapis ortamında hem hayatta kalmaya çalışıyor hem de suçsuzluğunu ispatlamak istiyordur. Ama hiçbir şey kolay olmayacaktır. Tüm bunların arkasındaki kişinin Arzu olduğunu biliyor olması da bir şeyleri değiştiremiyordur. Yapayalnız hissediyordur kendisini. Oysaki arkasında onu koruyup, kollamaya çalışan büyük bir güç vardır. Bu güç Cennet’in destekçisi olmaya adım adım giderken Arzu’nun da kabusu olacaktır.
Önemli miktarda hisselere sahip olan Arzu daha da güçlüdür. Sema’yı ve Orhan’ı karşısına almıştır ama yıkılmayacağından da o kadar emindir ki. Ne var ki hayatının en büyük kabusu ensesindedir ve karşılaşmalarına da çok az kalmıştır.
Selim ise Melisa ile dönülmez bir yolculuğa çıktığını anlamıştır. Cennet’in kendisine en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır ama Selim’in hem eli kolu bağlı hem de Cennet’in yüzüne bakacak cesareti yoktur.
Kötüler galip gelmelerinin sevincini yaşarlarken en büyük kötü ile henüz karşılaşmamışlardır. Savaş asıl şimdi başlıyordur.
YAYIN TARİHİ : 24 ARALIK PAZAR 2017
YAYIN SAATİ : 20.00

Cennetin Gözyaşları 14. Bölüm Fragmanı ve Resimleri İçin Tıklayınız

Süreç Film – Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturduğu Cennet’in Gözyaşları dizisinin başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada’nın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi çok başarılı isimler yer alıyor. Cennetin Gözyaşları Pazar akşamları saat 20:00’da Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Cennetin Gözyaşları Fragman

Cennetin Gözyaşları Dizisi - Atv

Başrollerinde Adı Efsane ve Kırgın Çiçekler kadrosunda izlediğimiz Almila Ada (Cennet) ile Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim gibi dizilerde izlediğimiz Berk Atan (Selim) yer alıyor. Dizi, annesi tarafından terk edilen Cennet isimli genç bir kızın duygu dolu hayat hikayesine odaklanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bahtiyar Ölmez Dizisi – Atv

Bahtiyar Ölmez Dizisi – Atv

0
0
23 Aralık, 07:26
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
21 Aralık, 17:32
Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

0
0
17 Aralık, 23:49
Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

0
0
14 Aralık, 14:25
Sayfa da101 sorgu var. 0,756 saniyede yüklendi.