Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Çukur Dizisi – Show Tv

Show TV 9 Aralık, 16:59'de eklendi

Çukur Dizisi 8. Bölümü 11 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Show Tv’de

Çukur’un sekizinci bölümü heyecan dolu anlara sahne olacak. Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu’nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç’a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır. Yamaç’ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim’in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan, kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.Çukur 8. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Çukur dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

“Çukur”un merakla beklenen yeni bölümü 11 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

<<< ÇUKUR DİZİSİ 8. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ  >>>

RTÜK’ten Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve Kalbimdeki Deniz’e Ceza!

RTÜK'ten Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve Kalbimdeki Deniz'e Ceza!RTÜK, Show TV’deki “Çukur”, Fox TV’deki “Kalbimdeki Deniz” ve Kanal D’de yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” isimli dizilerde, “kadını aşağılayan, kadına yönelik şiddeti destekleyen” ve “alkol kullanımı” gibi görüntülere yer verilmesi sebebiyle kanallara reklam gelirleri doğrultusunda %1 – %3 arasında ceza kesti!

Show TV’de yayınlanan “Çukur” isimli dizide “çocuklar ve gençler için zararlı olabilecek içerikler” ile “alkol kullanımı, yoğun öpüşme ve sevişme sahnelerine yer verildiği” belirtildi.

Fox TV’de yayınlanan “Kalbimdeki Deniz” isimli dizide de doğulu bir kızı canlandıran Diyar karakterinin “Kadın bizim oralarda bildiğin mal. Babamın ahırdaki atı kadar bile değerim yok benim. Ha konağın iti ha ben.” ifadelerinin, 6112 sayılı kanunun “İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırı olamaz, kişi ya da kuruluşları eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı veya iftira niteliğinde ifadeler içeremez.” düzenlemesine aykırı olduğuna belirtildi.

Kanal D’de yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” isimli dizide Ferhat isimli karakterin, Dr. Aslı karakterini zorla alıkoyması, yalvarmalarına kulak asmaması ve ölümle tehdit edip evlenmeye zorlamasına yönelik görüntülerle “kadına yönelik şiddeti destekleyen söz, görüntü ve olay örgüsüne yer verildiği” belirlendi.Bu yayınların da kanunun “Toplumsal cinsiyet eşitliğine ters düşen, kadınlara yönelik baskıları teşvik eden ve kadını istismar eden programlar içeremez.” bendini ihlal ettiği söylendi.​

ÇUKUR’UN “MİHRİBAN”LI FİNAL SAHNESİ İZLENME REKORU KIRDI!ÇUKUR'UN "MİHRİBAN"LI FİNAL SAHNESİ İZLENME REKORU KIRDI!Her hafta hız kesmeyen temposu ve sürükleyici hikayesiyle milyonları Show TV ekranına kilitleyen Çukur‘un 7. bölüm final sahnesi Youtube’da rekora imza attı. Vartolu’nun “Mihriban” türküsünü duymasıyla birlikte duygularına yenilip kontrolünü tamamen kaybettiği anlar sadece üç günde 2 milyondan fazla izlendi.

VARTOLU "MİHRİBAN"LA DAĞILDI!VARTOLU “MİHRİBAN”LA DAĞILDI!

Rekor kıran final sahnesinde Yamaç, uyguladığı plan sonrasında Vartolu’nun zayıf noktasının “Mihriban” türküsü olduğunu öğrenip göstereceği tepkiyi kendi gözleriyle görmek istedi. Vartolu’nun Yamaç’a mallarının hesabını sormaya geldiği anda mahallede birden yüksek sesle Mihriban çalmaya başladı. Türküyü duyar duymaz Vartolu’nun elleri ve sesi titremeye başladı, bağırarak teybi kapattırmak istedi. Türkü çalmaya devam ettikçe öfkesi gözyaşlarına karışan Vartolu silahına davranıp teybin hoparlörlerini patlattı. Hızını alamayıp silahını Yamaç’a doğrulttu.

“MİHRİBAN KİM?”

Youtube’da iki milyondan fazla izlenen final sahnesi Yamaç’a “Mihriban kim?” sorusunu sordururken, Vartolu’nun annesiyle ilgili gizem izleyicide daha da çok merak uyandırdı. Vartolu’nun geçmişteki hikayesi ve Koçovalı ailesiyle meselesi soru işareti olarak kalmaya devam etti.

KÖSTENDİL'DEN MUHTEŞEM PERFORMANS!KÖSTENDİL’DEN MUHTEŞEM PERFORMANS!

Çok konuşulan ve rekor kıran final sahnesinde Vartolu’yu canlandıran Erkan Kolçak Köstendil’in performansı hayranlık uyandırdı. Çukur’un kötü karakteri Vartolu’yu kısa sürede izleyiciye sevdirmeyi başaran Köstendil’e, final sahnesindeki performansı sonrasında övgüler yağdı.

‘GÖMÜN BENİ ÇUKURA’ DİZİYE DAMGASINI VURDU!

Aras Bulut İynemli ve Çukur- Eypio KlibiShow TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur, başladığı günden bu yana sadece yıldız oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle değil; müzikleriyle de izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Diziye damgasını vuran, ünlü rapçi Eypio’nun Çukur’a özel hazırladığı ‘Gömün Beni Çukura’ şarkısı için video çekildi.

Ekran başındakileri her bölüm sürprizleriyle şaşırtan ‘Çukur’, ilk bölümünden itibaren müzikleriyle de dikkatleri üzerine çekti. Erkin Koray’dan Sezen Aksu’ya, Mavi Sakal’dan Yavuz Çetin’e, Türkçe müziğe yön veren isimlerin ölümsüz şarkılarının kullanıldığı diziye son dönemin gözde rapçilerinden Eypio özel bir şarkı hazırladı. Sözleriyle dillere pelesenk olan ‘Gömün Beni Çukura’ için video klip çekildi. Dizinin unutulmaz anlarıyla birlikte, Çukur’un genel İstanbul görüntülerine ve viral videolarına imza atan Yunus Ozan Korkut’un Çukur mahallesinde çektiği renkli görüntülerin yer aldığı video klip, izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Çukur- Eypio KlibiMüziğin başrollerden birine dönüştüğü Çukur’un heyecan dolu yeni bölümü 11 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İşte ‘Gömün Beni Çukur’a Video Klibi!

Çukur Dizisi Hakkında

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı, sezona iddialı başlayan ‘Çukur’un ikinci bölümünde adrenalin dozu artacak. İdris Koçovalı’nın ikinci büyük oğlu Kahraman’ın öldürülmesi, mahallede intikam rüzgârları estirecek. Pazartesi akşamlarının yeni vazgeçilmezi olacak Çukur, ilk bölümüyle hem ekranlara hem de sosyal medyaya damgasını vurdu. Çarpıcı hikâyesi, etkileyici anlatımı ve dev oyuncu kadrosuyla daha ilk bölümden bu sezon izleyicileri sürükleyici bir yolculuğa çıkaracağının sinyallerini veren Çukur, heyecan dolu bir bölümle Show TV’de olacak!

Mahalleye gelişiyle taşları yerinden oynatan Vartolu’nun (Erkan Kolçak Köstendil), İdris Koçovalı’nın (Ercan Kesal) ikinci büyük oğlu Kahraman’ı (Mustafa Üstündağ) öldürtmesi, mahallede yeni bir dönemin başlangıcı olacak. İntikam rüzgârlarının eseceği yeni bölümde Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) da yıllar sonra Çukur’a geri dönmesi heyecanı doruk noktasına çıkaracak.

“ÇUKUR’A HAS, ÇUKUR AKSİYONU İZLEYECEKSİNİZ”

İlk bölümde mahalleli gençlerin çatıların üzerinden atlayarak birbirleriyle haberleştikleri sahnelerin göz doldurduğu ‘Çukur’da adrenalin giderek artacak. İkinci bölümde izleyicileri etkileyici dövüş ve patlama sahnelerinin beklediği dizinin aksiyon yönetmeni ve aynı zamanda dizinin Kemal’i Uğur Yıldıran Çukur’un aksiyon yönünü şu sözlerle anlatıyor: “Telefonların bile kontrol altında tutulduğu zekice oluşturulmuş bir mahallede haberleşme, kapma ve kaçırmayı parkur sporuyla birleştirdim. Aksiyon sahneleri, dizinin imza özelliklerinden birine dönüşecek, daha önce hiç denenmemiş farklı kamera teknikleri kullanılacak. Çukur’un intikamı, kavgası daha önceki intikamlar gibi olmayacak. Çukur’a has, Çukur aksiyonu izleyeceksiniz.”

Çukur’un büyük bir merakla beklenen ikinci bölümü 30 Ekim Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yeni Gelin Dizisi – Show Tv

Yeni Gelin Dizisi – Show Tv

0
0
21 Aralık, 17:57
Kalp Atışı Dizisi – Show Tv

Kalp Atışı Dizisi – Show Tv

0
0
21 Aralık, 17:48
Sayfa da92 sorgu var. 0,649 saniyede yüklendi.