Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Devrim Yakut Yeni Dizisi Darısı Başımıza ‘yı Anlattı

Çok Yakında, Dizi Magazin 16 Haziran, 13:37'de eklendi

Show TV’nin yakında izleyiciyle buluşacak olan dizisi ‘Darısı Başımıza’nın oyuncularından Devrim Yakut, diziyi HT MAGAZİN’den Serkan Öztürk’e anlattı.
Yakut, “Dizimizin içinde romantik bir aşk serüveni, aldatma, yanlış anlaşılmalar ve geçmişten gelen hesaplaşmalar var. Seyircileri cıvıl cıvıl bir dizi bekliyor” diyor

90’lı yıllardan bu yana ağırlıklı olarak tiyatro sahnelerinde seyirciyi selamlayan Devrim Yakut’u bu yaz boyunca Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan yeni dizi ‘Darısı Başımıza’da izleyeceğiz.

Dizide üç çocuk annesi Zerrin’e hayat verecek olan Yakut ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik…

‘Darısı Başımıza’nın nasıl bir hikâyesi var?

Her şeyden önce sıcak, samimi ve eğlenceli bir hikâyesi var. Diziminizin içinde romantik bir aşk serüveni, aldatma, yanlış anlaşılmalar ve geçmişten gelen hesaplaşmalar söz konusu. Özetle bir romantik komedinin istediği her şeyi barındıran bir iş yaptık. Seyircinin de seveceğini umuyorum.

Zerrin karakterinden biraz bahseder misiniz?

Zerrin, üç çocuğunu tek başına çalışarak büyütmüş bir anne. Fedakâr, çocuklarının iyi bir yuva kurmasını takıntı haline getiren, dominant, biraz eserekli, lafını esirgemeyen tatlı bir Türk annesi. Geçmişten getirdiği birtakım kırgınlıkları, öfkeleri de var. Onlarla nasıl yüzleşip nasıl yol alacağını zamanla göreceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da93 sorgu var. 0,854 saniyede yüklendi.