Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Diriliş Ertuğrul Dizisi – Trt1

Trt1 19 Aralık, 17:56'de eklendi

Diriliş “Ertuğrul” 99. Bölümü ile 20 Aralık Çarşamba  Saat 20.00’de Trt1’de | Sezon : 4 | Engin Altan Düzyatan

TRT 1 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenilen Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle 20 Aralık 2017 Çarşamba akşamı saat 20.30’da İzleyicileri yine ekran başına kilitleyecek.

Ertuğrul, Aslıhan ve Turgut’un zehirlenmesinden ötürü kale baskınına gidememiş, zehri yapan otacının peşine düşmüştü. Ares’in verdiği malumatla zehri yapan otacının mağarasına ulaşmış ve Artuk Bey’in orada yaptığı panzehiri yetiştirip Turgut ve Aslıhan’ı kurtarmıştı. Artuk Bey, otacının mağarasında Sultan Alaeddin’e verilen zehrin yapıldığı otu da bulmuş ve durumu Ertuğrul’a bildirmişti. Bu sayede Bahadır Bey de idamdan kurtulmuş, Ertuğrul bu işi Emir Saadettin’in yaptığını anlamıştı.

Kale baskınını erteleyen Ertuğrul’un yeni planı ne olacak? Emir Saadettin hususunda yeni bir adım atacak mı? Ares’in gösterdiği yardımdan sonra ona karşı nasıl bir tavır takınacak? Kale baskını gerçekleşecek mi? Zehirleme ithamından aklanan Bahadır Bey, Ertuğrul’a karşı nasıl bir tavır gösterecek? Bu meseleden ötürü intikam arayışlarına girecek mi? Çavdar Obası’nda bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

Sultan Alaeddin tarafından azarlanan ve Turgut’la Aslıhan’ın kurtulduğunu öğrenen Emir Saadettin büyük bir yıkım yaşamıştı. Sultan’dan Ertuğrul’a tuzak kuranları bulmak ve yeniden göze girmek için 3 ay mühlet isteyen Emir Saadettin son gelişmeler karşısında nasıl bir plan devreye sokacak?

Turgut ve Aslıhan’ın kurtulduğunu öğrendikten sonra Ertuğrul’un kendisine borçlandığını ve bu sayede onu yavaş yavaş yok edeceğini söyleyen Ares, Ertuğrul’dan ne isteyecek? Ares’in Ertuğrul’u yok etme planında sıradaki adım ne olacak? Ertuğrul’un oğlu Gündüz’ü kaçırmak için Kayı Obası’na tüccar kılığında sızan Titan, Gündüz’le yakınlaşıp amacına ulaşabilecek mi?

Diriliş ‘Ertuğrul’ yeni bölümüyle 20 Aralık Çarşamba günü saat 20.30’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

DİRİLİŞ 99. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ  TIKLAYINIZ >>>

Batuhan Karacakaya, Diriliş Oyuncu Kadrosunda

batuhaan-karacakayaEkranların rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul’a yeni bir oyuncu dahil oldu.

Aşk-ı Memnu ile adını duyuran genç ve yakışıklı oyuncu Batuhan Karacakaya Diriliş Ertuğrulda oynayacak.

Genç oyuncu dizide Ertuğrul’un oğlu Dündar’ı canlandıracak.

Diriliş “Ertuğrul” yeni sezonuyla Ekim’de TRT 1’de.

Sevilen Oyuncu Kürşat Alnıaçık Diriliş Dizisinde

Kürşat AlnıaçıkTrt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Barış Bağcı ve Didem Balçın gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul’a yeni bir isim katılıyor.
Diziye katılacak ismin ise son olarak Medcezir ve Kara Sevda dizilerinde rol alan Kürşat Alnıaçık’ın olacağı öğrenildi.

 

Diriliş Ertuğrul 28 Eylül’de Trt 1’de.

Diriliş Dizisi Bugün yayınlanacak mı?

TRT 1’in fenomen dizisi “Diriliş Ertuğrul”un 59. bölümü, UEFA Avrupa Ligi Final yayını nedeniyle bugün yayınlanmayacak.

Başrolünde  Engin Altan Düzyatan‘ın oynadığı  Diriliş Ertuğrul dizisine 1 hafta ara verildi.

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm için heyecan dorukta. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen  Diriliş Ertuğrul dizisinden kötü haber var.

YENİ BÖLÜM 25 MAYIS’TA

Yapım şirketinin yaptığı açıklamaya göre  Diriliş Ertuğrul 59. bölümü bu akşam yayınlanmayacak. UEFA Avrupa Ligi final maçı nedeniyle fenomen dizinin yeni bölümü 25 Mayıs  Çarşamba akşamı TRT 1’de olacak.

Yayınlanmayan yeni bölüm fragmanı ise dizinin hayranlarını merak içerisinde bıraktı.

Türk Sinemasının Devleri Diriliş-Ertuğrul Dizisinde Buluştu!

01 Dirilis_Hülya Darcan_Serdar GokhanGüçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Diriliş-Ertuğrul dizisi, Türk sinemasının devlerini buluşturdu! Serdar Gökhan ve Hülya Darcan, dizide Süleyman Şah ve Hayme Ana rolleriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

Türk Sinemasının efsane isimleri Serdar Gökhan ve Hülya Darcan, önümüzdeki günlerde TRT1 ekranlarında başlayacak olan Diriliş-Ertuğrul dizisi için bir araya geldiler. Yıllarca sayısız sinema filmi ve dizide rol alan ikili, ilk kez bir projede beraber rol alıyorlar.

 

Yıllardır obası Kayı’ya yurt arayan Süleyman Şah olarak izleyeceğimiz Serdar Gökhan’a, Hülya Darcan, Kayı’yı bir arada tutan maya olan eşi Hayme Ana rolünde eşlik ediyor. Oğulları arasındaki en büyük denge unsuru olacak olan ikili, dizi için uzun süredir hazırlanıyor.

 

Diriliş Ertuğrul’un oyuncu kadrosu yıllarını bu işe vermiş ünlü sanatçılarla dikkat çekiyor. Dizide, daha önce Asmalı Konak, İki Aile gibi dizilerde rol alan sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı Hakan Vanlı ve Menekşe ile Halil, Hanımın Çiftliği ve İffet gibi başarılı projelerde yer almış olan usta oyuncu Mehmet Çevik de yer alıyor. Merhamet, Kaçak, Sakarya Fırat, Adanalı gibi dizilerde yer alan Turgut Tunçalp ve Kurtlar Vadisi Pusu ve Tatar Ramazan’da rol almış Osman Soykut da dizinin kadrosundaki önemli isimlerden.

 

Dizide 13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollara karşı olan mücadelelerinin yanı sıra Kayı Obasında yaşananlar ve destansı bir aşkın hikâyesi de işleniyor. Yapımını Tekden Film’in, yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin yazarken yönetmenliğini Metin Günay yapıyor.

Kayı Obasının Kahraman Kadınları

Dirilis_Selcan_GokceKayı Obasının cesur ve kahraman kadınları, TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmak için gün sayan Diriliş Ertuğrul diziyle yeniden hayat buluyor. Dizide Kayı Obası’nın kadınları güzellikleriyle olduğu kadar cesaretleriyle de ön plana çıkıyor.

 

Önümüzdeki günlerde TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Dizide Ertuğrul’un babası Süleyman Şah’ın başında olduğu Kayı Obası’nda, kadınlar da güzellikleri ve cesaretleriyle ön planda. Türk sinemasının efsane isimlerinden Hülya Darcan, dizide Kayı obasının Hayme Anası olarak karşımıza çıkıyor. Usta oyuncu Didem Balçın, bey oğlu Gündoğdu’nun karısı Selcan Hatun rolünü üstlenirken kardeşi Gökçe rolünde ise yine sevilen oyuncu Burcu Kıratlı yer alıyor. Kayı obasının cesur kızlarından Aykız’ı Hande Subaşı, Ertuğrul’un büyük aşkı Halime’yi ise Esra Bilgiç canlandırıyor.

 

Dizide 13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerinin yanı sıra Kayı Obasında yaşananlar ve destansı bir aşkın hikayesi de işleniyor. Yapımını Tekden Film’in, yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin yazarken yönetmenliğini Metin Günay yapıyor.

Diriliş-Ertuğrul, Aksiyon Sahneleriyle Dünyaya Kafa Tutacak

Dirilişi Dizisi

Dirilişi Dizisi

Yakında TRT1 ekranlarında başlayacak olan Diriliş-Ertuğrul dizisinin yeni tanıtımı, aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor. Dizinin Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan ve onun Alplerini canlandıran Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner ve Nurettin Sönmez, giriştikleri mücadelelerde ve at üstünde harikalar yaratıyor.

Yapımını Tekden Film’in, yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin’in yazdığı ve Metin Günay’ın yönetmenliğini yaptığı Diriliş-Ertuğrul dizisi, güçlü oyuncu kadrosu kadar savaş ve aksiyon sahneleriyle oldukça iddialı geliyor. Dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve sosyal medyada büyük ilgi gören yeni tanıtımında Ertuğrul ve Alpleri nefes kesiyor. Dizide mertliğin, yiğitliğin, cesaretin ve kahramanlığın temsilcisi Alpler, Ertuğrul’a can yoldaşlığı yapıyor.

Ertuğrul ve Alpleri Nefesleri Kesecek

3.yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma sürecini konu alan Diriliş-Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan canlandırıyor. Katıldığı yarışma programıyla dikkatleri üzerine çeken Cengiz Coşkun, Ertuğrul’un Alplerinden Turgut Alp olarak karşımıza çıkıyor. Rol aldığı projelerde oyunculuğuyla göz dolduran Cavit Çetin Güner dizide Doğan Bey, dikkat çekici tipiyle ilgi çeken Nurettin Sönmez ise Bamsı Beyrek olarak yer alıyor.

Starların Hocalarından Koreografi Eğitimi

Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanan yeni tanıtımında aksiyon ve at üzerindeki sahneleri ile dikkat çeken Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner ve Nurettin Sönmez dizinin hazırlık bölümünde uluslararası koreografi ekibi Nomad’den at binme, kılıç kullanma ve dövüş eğitimi aldılar.  Engin Altan Düzyatan ve Alpleri tanıtım filminde dörtnala ata binmeleri, ok atma ve kılıç kullanmadaki ustalıklarıyla dikkatleri üzerlerine topluyorlar. Kazak kökenli Nomad, daha önce Cengizhan, 47 Ronin, Barbar Conan ve Cehennem Melekleri 2 gibi dünyaca ünlü filmlerde yer almış ve Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme ve Sean Bean gibi dünyaca ünlü oyunculara koreografi eğitimi vermişlerdi.

 

Diriliş Dizisi Setinden İlk Kareler

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, yakında TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş-Ertuğrul dizisinin çekimleri tüm hızıyla ve büyük bir titizlikle devam ediyor.

Yapımını Tekden Film’in, yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı, yakında TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş-Ertuğrul dizisinin geçtiğimiz haftalarda başlayan çekimleri büyük bir titizlikle devam ediyor.

3. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alplerinin Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollara karşı olan mücadelelerini ve adım adım Osmanlı Beyliği’ni kurma sürecini konu alan Diriliş-Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan canlandırıyor. Dizinin iddialı oyuncu kadrosunda Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Serdar Gökhan, Esra Bilgiç, Didem Balçın, Hakan Vanlı, Levent Öktem, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Osman Soykut, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Hande Subaşı, Nurettin Sönmez, Fahri Öztezcan, Burcu Kıratlı, Gökhan Atalay, Hamit Demir, Sedat Savtak, Can Kahraman, Tolga Sala, Özlem Aydın, Mehmet Emin İnci, Arda Anarat ve Burak Temiz yer alıyor.

Çekimleri Beykoz’da Kundura Fabrikası’nda ve Riva’da inşa edilen 13. yüzyılın dünyasında yapılan diziden ilk kareler…

Kaan Taşaner ile Engin Altan Düzyatan arasında iktidar Savaşı Yaşanacak

Kaan Taşaner

Kaan Taşaner

TRT 1’in en iddialı yapımlarından birisi olan ve yapımını Tekden Film’in üstlendiği Diriliş-Ertuğrul dizisinde usta oyuncu Kaan Taşaner de yer alıyor. Dizide Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu rolünü canlandıracak olan Kaan Taşaner’e eşi Selcan Hatun rolünde ise Didem Balçın eşlik edecek. Dizi boyunca Engin Altan Düzyatan’la (Ertuğrul Bey) iktidar için çetin bir mücadeleye girecek olan Kaan Taşaner’in bu yolda en büyük yardımcısı güce ve yetkiye tapan Didem Balçın (Selcan Hatun) olacak.

Kaan Taşaner ve Engin Altan Düzyatan arasında kıyasıya bir rekabet ve iktidar oyununa sahne olacak olan Diriliş-Ertuğrul dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan dizide Kaan Taşaner, eşinin ihtirası ile Alp’lik arasında gelgitler yaşarken bolca entrika, güç oyunları ve ihtiras ilişkisine de şahit olacağız.

Diriliş Dizisi Oyuncuları Belli Oldu

diriliş-dizisiTRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş “Ertuğrul” dizimizin hazırlıkları tamamlandı. İddialı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çeken dizimizin çekimleri çok yakında başlıyor.
Dizide Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatancanlandırırken, Esra Bilgiç de Halime Hatun rolüyle ona eşlik edecek.

İşte Dizimizin Künyesi;
Yapım: Tekden Film
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje-Senaryo: Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmen: Burak Cem Arlıel
Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Hülya Darcan, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cavit Çetin Güner,  Osman Soykut, Hande Subaşı, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Tolga Sala, Hamit Demir, Fahri Öztezcan, Sedat Savtak, Gökhan Atalay, Cengiz Coşkun, Can Kahraman,  Mehmet Emin İnci, Gökhan Karacık, Arda Anarat, Burak Temiz
Ve Serdar Gökhan
Ve Levent Öktem

Hande Subaşı ve Hülya Darcan Diriliş Ertuğrul Dizisinde !

Hülya Darcan

Hülya Darcan

TRT1’in yeni dizisi Diriliş : Ertuğrul’dan haber var.

Engin Altan Düzyatan,Didem Balçın,Serdar Gökhan,Kaan Taşaner gibi isimlerin olduğu dizinin kadrosuna 2 isim dahil oldu.

Son olarak Dila Hanım‘da gördüğümüz Hülya Darcan ve en son Düşman Kardeşler’de görünen Hande Subaşı diziye dahil oldu.

Diriliş : Ertuğrul yakında TRT1’de !

Anıl Koldaş

Engin Altan Düzyatan’ın Partneri Belli Oldu!

esra-bilgiç-ve-engin-altan-düzyatan-dirilişTRT1’in yeni sezon dizilerinden olan Diriliş: Ertuğrul’un kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Mehmet Çevik, Didem Balçın, Osman Soykut ve Serdar Gökhan’ın yer alacağı, Tekden Film imzalı TRT1’in yeni dizisi Diriliş: Ertuğrul’un kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizide Engin Altan Düzyatan’ın partneri Esra Bilgiç oldu. Bilgiç, Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Bu diziyle oyunculuğa adım atacak olan Esra Bilgiç, Ankaralı ve moda tasarımıyla ilgileniyor.

Diriliş: Ertuğrul Eylül’de TRT1’de!

Hakan Vanlı “Diriliş” Dizisinde

HAKAN VANLI 5Rolü için sakal bıraktı

Yeni sezonun iddialı projelerinden, TRT 1’de ekranlara gelecek olan “Diriliş – Ertuğrul Gazi” dizisinin başrollerine bir isim daha dahil oldu. Dizide “Kurdoğlu” karakterini oynayacak olan Hakan Vanlı 7 ay önce sakal bırakmaya başladı.

Osmanlı’nın kuruluşunu ve Ertuğrul gaziyi konu alacak olan “Diriliş”, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Daha önce Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Mehmet Çevik gibi isimlerin açıklandığı oyuncu kadrosuna, başarılı oyuncu Hakan Vanlı da eklendi. İki Aile, Unutulmaz, Hayat Devam Ediyor ve son olarak Evlilik Okulu gibi projelerde akıllara yer eden Vanlı, yeni projesinde “Kurdoğlu” karakterine hayat verecek.

Dizi için imajını yenileyen ve at eğitimlerine başlayan usta oyuncu, ekranlarda ilk defa sakallı imajıyla görünecek.

Didem Balçın, ‘Diriliş: Ertuğrul’ Dizisinde!

Didem Balçın

Didem Balçın

TRT1’in yeni sezondaki idiialı dizisi Diriliş: Ertuğrul’un kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu!

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Mehmet Çevik ve Serdar Gökhan’ın yer alacağı ve Ertuğrul Gazi’nin hayatının anlatılacağı Tekden Film imzalı TRT1’in yeni dizisi Diriliş: Ertuğrul’un oyuncu kadrosuna daha önce Firar ve Dila Hanım dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Didem Balçın dahil oldu. Balçın, Selcan Hatun’u canlandıracak.

Diriliş Ertuğrul, Eylül’de TRT1’de!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Kalk Gidelim Dizisi – Trt1

Kalk Gidelim Dizisi – Trt1

0
0
15 Aralık, 01:37
Aslan Ailem Dizisi – Trt1

Aslan Ailem Dizisi – Trt1

0
0
6 Aralık, 19:21
Sayfa da107 sorgu var. 0,894 saniyede yüklendi.