Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Dolunay Dizisi – Star Tv

Star Tv 15 Aralık, 20:40'de eklendi

Dolunay Dizisi 24. Bölümü ile 17Aralık Pazar Saat 20.00’de Star Tv’de

Dolunay Dizisi Bölüm Özeti:

Ferit’in evlenme teklifine Nazlı hiç beklemediği bir cevap verir. Nazlı’daki bu ani değişime bir anlam veremeyen Ferit bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Nazlı ise kardeşi ile sevdiği adam arasında kalarak acı çekmektedir. Ferit’in haberi olmadan çözüm yolları ararken hiç beklemediği bir yerden Ferit’e yakalanır. Bu tesadüf ilişkilerini beklenmedik bir şekilde etkileyecektir.Dolunay 24. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Dolunay dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

Dolunay 24.Bölüm Resimleri ve Fragmanı İçin Tıklayınız >>>

Dolunay Dizisi Yılbaşı Gecesi Final YapacakCan Yaman ve Özge Gürel'in baş rollerini paylaştığı; 2017 yazında ekrana gelmeye başlayan Dolunay dizisinin final tarihi belli oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre 26. bölümde final yapacak olan dizi 31 aralık günü son kez ekrana gelecek ve sevenleri ile veda edecek. Yağmır Ünal'ın yapımcılığını yaptığı dizinin adını ise Ünal'ın annesi Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray koymuştu. Dolunay dizisi yaz ekranlarında izleyici ile buluşmuş ve oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Salı günleri başlayan dizi, pazar gününe alındıktan sonra reyting kaybetmiş ve dizinin finali yaklaşmıştı.

Can Yaman ve Özge Gürel’in baş rollerini paylaştığı; 2017 yazında ekrana gelmeye başlayan Dolunay dizisinin final tarihi belli oldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre 26. bölümde final yapacak olan dizi 31 aralık günü son kez ekrana gelecek ve sevenleri ile veda edecek. Yağmır Ünal’ın yapımcılığını yaptığı dizinin adını ise Ünal’ın annesi Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray koymuştu.

Dolunay dizisi yaz ekranlarında izleyici ile buluşmuş ve oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Salı günleri başlayan dizi, pazar gününe alındıktan sonra reyting kaybetmiş ve dizinin finali yaklaşmıştı.

Star TV’nin yeni ve iddialı dizisi ”Dolunay”dan ilk kareler yayınlandı!

Yapımcılığını Yağmur Ünal ve Med Yapım’ın ortaklaşa üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, başrollerinde Özge Gürel, Can Yaman, Nik Xhelilaj ve Türkü Turan’ın yer aldığı ”Dolunay” dizisinin çekimleri son hız devam ediyor. Merakla beklenen proje yakında ekrana gelecek.

o Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik edecek.

YAPIM:                   NO DOKUZ

YÖNETMEN:           ÇAĞRI BAYRAK

SENARİSTLER:       KULE DİBİ SENARYO EKİBİ – AYŞEN GÜNSU TEKER-FİKRET BEKLER – ELİF ÖZSÜT

OYUNCULAR:          CAN YAMAN(FERİT), ÖZGE GÜREL(NAZLI), HAKAN KURTAŞ(DENİZ), NECİP MEMİLİ(HAKAN), ÖZNUR SERÇELER(FATOŞ), İLAYDA AKDOĞAN(ASUMAN), ALARA BOZBEY(DEMET), BALAMİR EMREN(ENGİN), BERK YAYGIN(TARIK), ÖZLEM TÜRAY(İKBAL), EMRE KENTMENOĞLU(BEKİR), ALİHAN TÜRKDEMİR(BULUT) Ve YEŞİM GÜL(LEMAN)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
27 Aralık, 00:14
İstanbullu Gelin Dizisi – Star Tv

İstanbullu Gelin Dizisi – Star Tv

0
0
21 Aralık, 18:06
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
21 Aralık, 16:32
Söz Dizisi – Star Tv

Söz Dizisi – Star Tv

0
0
17 Aralık, 04:10
Sayfa da106 sorgu var. 0,806 saniyede yüklendi.