Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Dostlar Mahallesi Dizisi – Kanal D

Kanal D 21 Aralık, 18:30'de eklendi

Dostlar Mahallesi 2. Bölümü ile 23 Aralık Cumartesi Saat 20.00’de Kanal D’de | Erler Film | Çağla Şikel ve Alişan

Metin ve Çetin kardeşlerin arasını bu hafta kıskançlık açıyor. Metin kazada yanan bir araçtan turist bir kadını ve oğlunu kurtarınca sosyal medyanın kahramanı oluyor. Onu kıskanan Çetin, duraktakilerin ve Seher’in ona da saygı duyması için kendine kahramanlık yapacak bir yer arıyor ve Rus Gelin Olga ile evlendi diye evden kovulan Selim’le Behiye’nin arasını düzeltmeye karar veriyor, ama tabi yine yalan dolanla. Bahar’la Aykut’un ilişkisi bu hafta geçmişten gelen beklenmedik bir isim yüzünden darbe alıyor. Birbirini çok seven çiftimiz engelleri aşabilecek mi? Bilge tecrübesizliği yüzünden bu kez başını büyük belalara sokuyor. Kızlarını her şeyden çok seven Metin ve Füsun onu içine düştüğü durumdan kurtarmayı başarabilecek mi? Annesinden habersiz oyuncu seçmelerine giden Çağatay dışarı çıktığında taksisinin yerinde yeller estiğini görüyor. Olayı Neriman Anne’ye çaktırmadan çözmeye çalışırken Vakur’la ikisi kendilerini çok tehlikeli adamların arasında buluyorlar. İçine düştükleri durumdan sıyrılabilecekler mi?

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı ve Resimleri için Tıklayınız >>>

Alişan ve Hande Katipoğlu Dostlar Mahallesi’nde

Alişan ve Hande Katipoğlu Dostlar Mahallesi’ndeKanal D’nin 16 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek olan yeni dizisi

“Dostlar Mahallesi” hikayesi ile olduğu kadar karakterleri ile de izleyicinin beğenisini kazanacak.

Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat’ın yer aldığı dizinin yapımını Erler Film, yönetmenliğini Ayhan Özen üstlenirken, senaryosunu ise Resul Ertaş kaleme alıyor.

Dostlar Mahallesi’nde Alişan, mert, dürüst, sözünü sakınmayan, duraktaki herkes tarafından çok sevilen ve çok sayılan Metin’i canlandırırken, Hande Katipoğlu ise, eltisi Seher (Çağla Şıkel) ile sürekli rekabet halinde olan, eltisini sürekli kıskandırmaya çalışan, mahallenin pastanesini işleten, Metin’in eşi Füsun karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Metin (Alişan) ve Füsun (Hande Katipoğlu)’un komik ve eğlenceli hikayesinin de yer aldığı “Dostlar Mahallesi”  Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de !

Çağla Şıkel ve Ulaş İnan Torun Dostlar Mahallesi’nde.

Çağla Şıkel ve Ulaş İnan Torun Dostlar Mahallesi’ndeKanal D’nin 16 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek olan yeni dizisi

“Dostlar Mahallesi” hikayesi ile olduğu kadar karakterleri ile de izleyicinin beğenisini kazanacak.

Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat’ın yer aldığı dizinin yapımını Erler Film, yönetmenliğini Ayhan Özen üstlenirken, senaryosunu ise Resul Ertaş kaleme alıyor.

 

Dostlar Mahallesi’nde Çağla Şıkel, çapkınlık yapan kocasını sürekli takip edip, mahallede herkes ile kavga eden, deli dolu kıskanç Seher’i canlandırırken, Ulaş İnan Torun ise abisi Metin’in (Alişan) tam tersi, karısı Seher’den korkmasına rağmen yine çapkınlık yapan, fırıldak, dağınık bir karakter; Çetin ile izleyici karşısına çıkacak.

Seher (Çağla Şıkel) ve Çetin’in (Ulaş İnan Torun) komik ve eğlenceli hikayesinin de yer aldığı “Dostlar Mahallesi”  16 Aralık cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de !

Dostlar Mahallesi Yakında İzleyici ile Buluşacak

Kanal D’de sıcak ve samimi hikayesi ile dikkat çeken dizi Dostlar Mahallesi yakında izleyicisi ile buluşacak.

Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat’ın yer aldığı dizinin yapımını Erler Film, yönetmenliğini Ayhan Özen üstlenirken, senaryosunu ise Resul Ertaş kaleme alıyor.

Kendi halinde bir mahallenin yaşamının ekrana geleceği dizide Dostlar Durağı’nda  taksi şoförlerinin hikayesi de izleyici ile buluşacak.

Dostlar Mahallesi'nin Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat’ın yer aldığı dizinin yapımını Erler Film üstleniyorDostlar Durağı’nda; Durağın sahibi, mahallenin herkese kol kanat geren ablası Neriman Abla’nın (Zeynep Eronat),oyunculuk hayalleriyle yanıp tutuşan oğlu Çağatay’ın (Ceyhun Fersoy), birbirlerine tamamen zıt kardeşler Metin (Alişan) ve Çetin’in (İnan Ulaş Torun),Rus aşkını annesine kabullendirmeye çalışan Selim’in (Ersin Korkut), Bahar’ın babası Hasan’ın (Turan Özdemir) ve durağın çaycısı Vakur’un (Hakan Bulut) ekmek kavgaları, hüzünleri ve neşeleri ekrana gelecek.

Eski mahallelerdeki sıcaklığın, neşenin ve beraberliğin hikâyesi “Dostlar Mahallesi” yakında Kanal D’de!

İsimsizler Dizisi Yerine Dostlar Mahallesi Dizisi Geliyor

Kanal D dizilerinin birer birer ekrana veda ettiği şu aralar ekrana veda edecek yeni bir dizi daha eklendi. Barakuda yapım şirketinin isimsizler adlı dizisi 27.bölüm ile ekranda final yapacak. Hemen de yerine yeni bir dizi geliyor bile (1).

Kanal D’nin finalli-finalsiz ekrana veda eden diziler ile ilgili pek çok yazı yazdım ve yazacağa da devam edeceğim belli ki…

İsimsizler Dizisi Final Yapıyorİsimsizler dizisi yayına ilk olarak Pazartesi günleri ekrana gelerek yayın hayatına başlamıştı. Pazartesi gününün havasına uygun olan dizi oldukça iyi reytingler almış hem yapımın hem de kanalın yüzünü güldürmüştü. Bu sezon da aynı günde yayına başlayan İsimsizler dizisi aynı reytingleri elde edemeyince Cumartesi günü denemesi yapıldı. Önce biraz çıtasını yükseltse de bir müddet sonra reytingler kanalın pek de hoşuna gitmedi.

Bu arada Kanal D’de yayın sırası bekleyen pek çok dizi de sabırsızlanmaya başladı. Bazı günleri boşaltıp yerine yenilerinin yayına gelmesi zaten kaçınılmazdı. Erler Film imzalı Dostlar Mahallesi Tuzla’da çekimlerine başlamıştı bile. İşler böyle olunca da İsimsizler 27.bölümü ile finale gidecek ve ondan boşalan güne ise Dostlar Mahallesi adlı dizi yayına girecek.

Dostlar Mahallesi Kanal DCumartesi gecesinin ruhuna uygun bir aile komedisi olan Dostlar Mahallesi reytinglerde umarım başarılı olur. Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi Kanal D’nin ayakta kalmasını sağlıyor(2). Bir Erler Film yapımı daha kanala kan katmaya geliyor. Günün aile günü olması dizinin avantajına olacaktır. Kanal D 4,5 reytingten aşağısına hiçbir yapımla imza atmadığına göre Dostlar Mahallesi bu reytingi kanala sağlayacaktır.

İsimsizlere ekibine geçmiş olsun derken Dostlar Mahallesi ekibine de reytingin bol olsun demek düşüyor!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Arka Sokaklar Dizisi –  Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 17:39
Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 16:54
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
19 Aralık, 17:28
Kızlarım İçin Dizisi – Kanal D

Kızlarım İçin Dizisi – Kanal D

0
0
18 Aralık, 13:58
Siyah Beyaz Aşk Dizisi – Kanal D

Siyah Beyaz Aşk Dizisi – Kanal D

0
0
17 Aralık, 03:37
Sayfa da101 sorgu var. 0,785 saniyede yüklendi.