Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Dudullu Postası’nın 3. Bölümünde Neler Olacak?

Fragmanlar 6 Şubat, 02:30'de eklendi

Dudullu Postası 3. Bölüm Konusu:

Masum, Sahipli, 7 Yüz ve Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da gibi, çok özel projelerle en sevilen dijital televizyon platformu haline gelen BluTV’nin sevilen projesi Dudullu Postası’ nın bu cuma seyirciyle buluşacak olan 3. bölümünün fragmanı yayınlandı.

Dudullu Postası İlk Babayı Buluyor!

Yeni bölümde, Melis başına gelen talihsiz bir kaza sonucu Sebati ve Asım’la tanışır. Ancak bu tanışma, Melis’in hayalleri konusunda büyük sürprizlere gebedir. Tayfur ise Melis’in babasını bulmak için girdiği macerada, kayıp babaların ilkini bulur. Ancak işler beklediği gibi gitmeyecektir.

Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak ve Güven Kıraç Başrollerde!

Penguen çizeri Serkan Yılmaz’ın yarattığı Dudullu Postası karikatür serisinden ilham alınarak hazırlanan projede, başrolleri Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak, Güven Kıraç, Ahmet Rıfat Şungar, Ayda Aksel, Levent Tülek, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım paylaşıyor. Dizinin müziklerini ise Korhan Futacı yapıyor. Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

Dudullu Postası 3. Bölüm Fragmanı

Dudullu Postası 3. Bölüm Promo Fotoğrafları

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da120 sorgu var. 1,025 saniyede yüklendi.