Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Elveda Katya Perşembe Kanal D’de

Televizyonda Sinema 13 Aralık, 04:18'de eklendi

Elveda Katya Konu : Gerçek bir hikayeden uyarlanan, toplum önyargılarını, vicdanı, bir kız çocuğunun “baba arayışını” anlatan film “Elveda Katya” bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Batum’daki bir yetimhanede büyüyen Katya isimli genç kız için yetimhaneden ayrılma zamanı gelmiştir. Kapıdan çıktığı an gizemli bir kadınla karşılaşır ve kadından Trabzon’da yaşamakta olan Yunus isimli bir denizcinin kızı olduğu gerçeğini öğrenir. Yunus Kaptan’ı bulmak için yollara düşen Katya, Trabzon’a geldiğinde hiç de umduğu bir tabloyla karşılaşmaz. Öte yandan yıllardır yurtdışında bir kızı olduğu gerçeğinden habersiz yaşayan Yunus, bir aile kurmuş ve kendi halinde yaşamaktadır. Tutucu bir muhitte yaşayan Yunus, Katya ile karşılaştığında genç kızı kabul etmeyecek ve Katya’yı tüm Ruslar’a fahişe gözüyle bakmaya alışmış bu çevrede yapayalnız bırakacaktır
Yayın Tarihi : 14 Aralık Perşembe/ 2017
Yayın Saati :23.30Elveda Katya Filminin Oyuncuları Ve Konusu Nedir; Ne Zaman Yayınlanacak Ve Diğer Tüm Bilgiler Ve Güncel Fragmanlar Bu Sayfada.

Elveda Katya Filminin Oyuncuları Ve Konusu Nedir; Ne Zaman Yayınlanacak Ve Diğer Tüm Bilgiler Ve Güncel Fragmanlar Bu Sayfada.

YERLİ SİNEMA ELVEDA KATYA
Yönetmen :Ahmet Sönmez
Oyuncular : Kadir İnanır, Caner Cindoruk, Anna Andrusenko, Rüçhan Çalışkur ,Yeliz Şar

Elveda Katya Fragmanı

Elveda Katya Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da115 sorgu var. 0,973 saniyede yüklendi.