Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

En İyiler Anketinde Son Durum Nedir?

Dizi Anketleri 9 Mayıs, 16:17'de eklendi

Yüzbinlerce oy kullanıldı ve herkes sonucu merakla bekliyor. Oylamanın bitmesine 10 gün kaldı. Peki oylamada son durum nedir?

televizyon-dizisi.com 2015 En İyiler anketinde kıran kırana bir oylama yaşıyoruz. Dizilerin fanları oylamayı an be an takip ediyor ve sevdikleri dizi ve oyuncuların bu sene ki ünvana sahip olmalarını istiyor.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

En Drama kategorsinde şu an için zirvede olan dizi Kara Para Aşk dizisi. Bu diziyi çok az bir oy oranı ile Medcezir dizisi takip ediyor. Reytinglerde aradığını bulamayan Serçe Saray dizisi bizim anketimizde 3. sırada.

Titanik - aşk-yeniden-12-bölüm-00003Bu sene ilk kez vereceğimiz En İyi Romantik -Komedi – Aile Dizisi kategorsinde ki plaketimiz hangi diziye gidecek. Salı günlerinin şampiyon dizisi Aşk Yeniden şu an için 1. sırada. 2. sırada yer alan dizi ile Kocamın Ailesi. anketin 3. sırasında ise Kiraz mevsimi bulunuyor.

Beni Affet Dizisi _004En iyi günlük dizi kategorisinde Beni Affet 1. sıarada. 2. sırada Deniz Yıldızı yer alırken 3. sırada şimdilik Aşkın Bedeli dizileri yer alıyor.

en-iyi-kadın-oyuncu-sıralamasıEn İyi Kadın oyuncu kategorisnde 1. sırada olan Tuba Büyüküstün, onu çok az bir oy farkı ile Bergüzar Korel izliyor. 3. sırada bulunan isim Serenay Sarıkaya.

en-iyi-erkek-oyuncu-sıralamasıEn İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ilk sırada yer alan Engin Akyürek. Rakiplerinden oldukça fazla oy alan ismi Kenan İmirzalıoğlu takip ediyor. Anketin 3. sırasında ise Çağatay Ulusoy var.

en-iyi-yardımcı-kadın-oyuncuEn İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Kategorisinde anketin ilk sırasına yerleşen isim Kara Para Aşk dizisi ile Bestemsu Özdemir, onu aynı diziden geçen yılda plaketimizi alan İlkin Tüfekçi takip ediyor. Anketin 3. sırasında ise Karagül dizisi ile Özlem Conker yer alıyor.

en-iyi-yardımcı-erkek-oyuncuEn İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde anketin biricisi şu an için Saygın Soysal. 2. sırada Mert Yazıcıoğlu yer alırken, 3 sırada deneyimli aktör Çetin Tekindor bulunuyor.

Anketimiz 20 Mayıs Çarşamba sabahı saat 1.30’da sona erecek. Yani Salı gecesi bittikten 1,5 saat sonra. Birinci gelen dizi ve oyunculara plaketlerimizi geçen yıllarda olduğu  aynı hafta vermeyi planlıyoruz.

Oy vermeyenler için son çağrı diyoruz ve sevdiğiniz dizi ve oyunculara oy vermeye bekliyoruz.

televizyon-dizisi.com 2015 En İyiler Anketi İçin Oy Verin

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da128 sorgu var. 1,119 saniyede yüklendi.