Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi – Atv

Atv 19 Aralık, 17:12'de eklendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 85. Bölüm  19 Aralık  Salı Saat 20.00’de Atv’de | Oktay Kaynarca ve  Deniz Çakır | Sezon: 3 | Raci Şaşmaz

Hızır Çakırbeyli en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır. Zeynep’in ölümünün arkasından Nevzat’ın çıkması ​hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan’ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır.

Yüzleştiği gerçekle yıkılan Hızır’ın şahsi bir zafiyet göstermesi halinde ortalık toz duman olacaktır. Bu yüzden ​Ekrem başta olmak üzere tüm masa üyeleri kendilerini kurtarmak için ​harekete geçerler.

​Masanın Hızır’dan gizli yaptığı planlardan nasibini alan ilk kişi Mürsel olacaktır.

Kurduğu oyunda asıl köşeye sıkışan Nevzat’ın ise başına geleceklerden nas​ıl kurtulacağı merak konusudur.

85. BÖLÜM FRAGMANI ve Resimleri İÇİN TIKLAYINIZ

Hakan Karahan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisininden Ayrıldı

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ayrılık yaşandı.

Senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yazdığı, başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin paylaştığı yapımda Özer karakterini canlandıran Hakan Karahan vurularak ölmesiyle diziden ayrıldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle her Salı Atv’de!

Meryem Uzerli ile İlgili Bilgi Netleşti! 

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmaz-meryem-uzerliMeryem Uzeli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak mı soruları sorulmaya devam edilirken bazı cevaplar belli olmaya başladı.

Deniz Çakır’ın Oktay kaynarca ile ilişkisi bittiği için diziden ayrıldığı yazılmıştı. Habertürk’ten Mustafa Doğan’ın haberine göre  bu yalan haber. Deniz Çakır ilişkisi bitmiş olsa bile Meryem karakteri olarak diziye devam ediyor.

Öte yandan Meryem Uzerli’nin yurt dışından gelen bir karaktere hayat verecek olması haberi de doğrulanmadı Meryem Uzerli, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almayacak. Geçen sezon Gecenin Kraliçesi ile aradığını bulamayan Uzerli’nin bu sezon dinleneceği belirtildi.

Müjde Uzman’ın diziden ayrıldığı doğru. Bu boşluğu dolduracak oyuncuda uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Sanem Çelik olacak. Meryem’in yeni düşmanı olacak Çelik, dizide Alparslan’ın teyzesi ve Hızır’ın eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacak.

Öte yandan Raci Şaşmaz, Meryem Uzerli’nin oynayacağı rol için bir arayış içerisindeymiş. Büyük olasılıkla bu oyuncu yurt dışından ve hatta Hollywood’dan gelebilirmiş. Bekleyip görececeğiz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’sa Sanem Çelik Sürprizi

sanem çelikÜnlü oyuncu Sanem Çelik, ATV’nin kendi gününde en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna katıldı!

Bomba gibi bir sezon finalinin ardından tatile giren diziye daha önce Kara Melek, Aliye, İnadına Yaşamak gibi dizilerde ve en son Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde oynayan Sanem Çelik transfer oldu. Çelik’in diziye Alparslan’ın yurt dışında yaşayan ve geçmişte Hızır ile aşk yaşayan halası rolünde dahil olması bekleniyor. Bu arada dizinin bir diğer başrol oyuncusu Müjde Uzman’ın yeni sezonda yer almayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sürprizler ile dolu yeni sezonuyla Eylül’de ATV’de!

Kaynak: ranini.tv

Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Şu televizyon dünyasında yaşanan olaylara akıl sır erdirebilmek gerçekten çok zor bir durum. Yani neyin ne zaman olduğunu, neden bu şekilde geliştiğini anlamaya çalışmaktan asıl meselenin ne olduğunu kaçırıyor insan. E tabi ki ciddiye almama durumunda olan insanların çokca var olduğunu, tezat olarak örnekleyebileceğimiz çılgınlıkta ciddi alanların da çok olduğunu biliyoruz. Bir anlamda bizleri algı savaşlarına zorlayan ve bizlerden çok farklı zihinler oluşturmamızı bekleyen bu sektörün içerisindeki gelişmelerin bazıları gerçekten ”yuh!” dedirtici oluyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 39. BÖLÜM-06Bahsi geçen saçmalıklardan ve yuh dedirtici haberlerden bir tanesi ATV’nin popüler dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden geldi. Hatırlayacağınız gibi, geçtiğimiz haftalarda dizide Nazlı karakterini oynayan Müjde Uzman’ın diziden ayrıldığını ve yerine gelecek ismin kim olacağının belirlenmesine çalışıldığını yazmıştım. Hatta buradan hikayenin Oktay Kaynarca’nın rolü Hızır ile Deniz Çakır’ın rolü Meryem arasında geçebileceğini falan iddia etmiştim.

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmaz-00003Ancak bu da değişti. Çünkü gelen haberlere ve ortaya atılan bir iddiaya göre Deniz Çakır da diziye veda etti. Evet şaka değil ! Dizinin 2 kadın başrolü birden ilk sezon sonunda diziden ayrıldı.

Bilindiği üzere dizide karı-koca rolündeki Kaynarca ve Çakır arasında gerçek hayatta da bir aşk başlamış ve bu yüzden dizinin hikayesi ikisi arasında yoğunlaştırılmıştı. Ancak bu sürpriz bir aşk hızlı şekilde yaşanıp sonlanınca ortalık karıştı. İddialara göre ; Oktay Kaynarca ile yollarını ayıran Deniz Çakır, diziden de ayrılma kararı aldı.

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmaz-31-001Bu iddianın doğruluğu ya da yanlışlığı ortaya çıkmadı. Ama öyle ya da böyle dizinin yara almaya devam ettiği kesin.

İlk sezonu ile fırtınalar estiren yapımın 2 yeni kadın başrolü nasıl bulacağını, hikayeyi nasıl bağlayacağını da ayrıca merak ediyorum.

Neler olacağını Eylül’den itibaren göreceğiz.

ANIL KOLDAŞ

Meryem Uzerli, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine mi Dahil Oluyor?

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmaz-meryem-uzerliDünyanın her yerinde televizyon için gerçekleştirilen eylemleri iyi bir şekilde incelediğimizde, bizim ülkedeki kadar trafiğin olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz. Dünya üzerinde bu kadar değişken, sürprizlerle dolu ve saniye saniye değişiklik gösteren başka bir ülke yoktur herhalde.

Bahsi geçen bu hareketlilik içerisinde yer alan yeni haberlerden bir tanesi dün ajanslara düşmüş ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili olarak gelmişti. Dizide Nazlı karakterini canlandıran Müjde Uzman sezon finali itibari ile diziden ayrılmış ve dizinin 2 kadın başrolün bir tanesi boşa düşmüştü. Bu gelişmenin ardından Müjde Uzman’ın yerine kimin geleceği büyük merak konusu olmuştu.

Kurt Seyit ve Şura 14. Bölüm 004Bu merağı dindirecek haberlerden bir tanesi 2 önemli kadın başrol ile geldi. Müjde Uzman’ın boşalttığı Nazlı karakteri için Fahriye Evcen ve Meryem Uzerli ikilisinden bir tanesinin seçileceği, bu sayede Deniz Çakır ile birlikte hikayenin alevlendirileceği iddia edildi.

Bahsi geçen bu önemli 2 aday içerisinde ise Meryem Uzerli’nin daha ön planda olduğu ve Uzerli ile anlaşmanın daha mümkün olduğu ifade edildi.

Meryem UZerli Zayıflamış Hali 2014 03Bu sektör içerisinde Meryem Uzerli en çok eleştirdiğim isimlerden biridir belki de. Ancak oluşabilecek tabloyu düşündüğümüzde, heyecanlandığımı ifade etmem gerekiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izleyenlerin bileceği gibi, Meryem ve Hızır çifti ön plana çıkmış ve Nazlı karakteri bir anda arkada kalmıştı. Bu transfer sayesinde arkada kalmış olan Nazlı karakterinin de öne alınması söz konusu olabilecektir.

Bir yanda Meryem Uzerli diğer yanda Deniz Çakır. Ortalarında ise karar veremeyen bir Oktay Kaynarca.

Olabilir gibi.

Göreceğiz.

ANIL KOLDAŞ

Müjde Uzman, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Ayrıldı

Televizyon dünyasında yazlık sezonun içerisinde bulunuyoruz ancak yeni sezon ile ilgili o kadar haber geliyor ki, yazın nasıl geçtiğini anlamamıza fırsat dahi kalmıyor. Yeni başlayacak olan yapımlar, bu yapımlar içerisinde bulunacak olan sürpriz başroller, eski dizilerle ilgili şok eden haberler derken hemen her gün farklı bir sürpriz ile karşı karşıya geliyoruz.

Geride bıraktığımız cuma günü Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinin başrollerinden olan Mert Altınışık’ın veda haberi gelmiş ve buradan sizlerle paylaşmıştım. Bu sürpriz vedanın yankıları sürerken, yeni bir sürpriz ayrılık haberi ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden geldi.

Geçtiğimiz sezonun başında ekrana gelmeye başlayan ve kısa süre içerisinde salı gecelerinin lideri haline gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hikayesinde yer alan ve 2 kadınla birden birlikte olan Hızır karakterinin olması başlarda büyük tepki çekmişti. Hem nikahlı karısı hem de sevgilisi arasında kalan Hızır önceleri sevgilisi Nazlı’ya gitse de, son dönemlerde eşi Meryem’i tercih etmişti. Bu çok eşlilik durumunu sonlandıracak ayrılık haberi Nazlı rolünü oynayan Müjde Uzman’dan geldi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz müjde uzmanSon bölümlerde dizideki etkisi ve rolü azalan Müjde Uzman geçtiğimiz haftalarda yayınlanan sezon finali ile diziye veda etti. Bu haber dizinin izleyicileri tarafından büyük bir üzüntü ile karşılanırken, sahip olan merağın boyutunu arttırmış oldu.

Bu değişiklik diziyi olumlu ya da olumsuz şekilde etkiler mi bilinmez ama, yeni bir kadın karakterin diziye girmesini kesin olarak ifade edebiliriz.

Nazlı karakteri olmadan yoluna devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile Eylül’de ekranlarda olacak.

ANIL KOLDAŞ

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Ayrılıyor mu?

Hızır Çakırbeyli öldü mü? Meryem Çakırbeyli öldü mü? deniz-çakır-ve-oktay-kaynarcaHızır Çakırbeyli öldü mü? Meryem Çakırbeyli öldü mü? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitecek mi?

atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan veda gibi mesaj.

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın başrollerinde oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezon finali yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinin yayınlandığı sıralarda başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan veda gibi bir mesaj geldi.

Oktay Kaynarca Instagram hesabından “Emeği geçen bütün yol arkadaşlarımın emeklerine yüreklerine sağlık,her dakikasında çok keyif aldığım bir yolculuktu…..” mesajını paylaştı. Sezon finalinde Hızır ve Meryem Çakırbeyli’nin vurulması Oktay Kaynarca’nın veda mesajıyla birlikte ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Oktay Kaynarca’nın sezon finalinden dolayı mı yoksadiziden ayrıldığı için mi veda ettiği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müzikleri Albümü Çıktı!

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmazYapımcılığını Raci Şaşmaz’ın yaptığı başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin soundtrack albümü Kalan Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.

Sezon boyunca milyonları ekran başına toplayan fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, en az kendisi kadar çok konuşulan müzikleri bir soundtrack albümde toplandı. Ünlü müzik şirketi Kalan Müzik imzasını taşıyan albüm, satışa sunulduğu andan itibaren dijital platformlarda da iddiasını göstererek, listelerde üst sıralara doğru yolculuğuna başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Soundtrack, müzik marketlerde yerini aldı.

Albüm uzun bir hazırlık sürecinden ve titizlikle sürdürülen stüdyo çalışmasının ardından 4 haftada tamamlandı. Prodüktörlüğünü Hasan Saltık’ın yaptığı, dizinin sevilen parçalarının bir araya geldiği soundtrack, 2 CDde 47 şarkı yer aldı. Dizinin müziklerini  “Levent Güneş, Ayşe Önder ve Kemal Sahir Gürel” tarafından yapılırken, albümde, Ahmet Aslan, Hüseyin Ay, Cengiz Özkan, Selçuk Balcı ve İsmail Hakkı Demircioğlu gibi başarılı sanatçılara yer verildi.

Dizinin 14 Haziran Salı günü yayınlanacak final bölümünde ise söz ve müziği Tarık İhtiyar’a ait “Oy Beni Vurun Vurun” türküsü, Hüseyin Ay yorumu ile ilk defa yer alacak.

Künye

YAPIM: Kalan Müzik

YAPIMCI: Hasan Saltık

KAYIT & MIX: Alper Doymaz

MASTERING: Cafer Ozan Türkyılmaz

TASARIM: Negrican Birlik

BASKI: Frs

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

edhoATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finali tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Fark Film’in üstlendiği, başrollerini ise Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Hakan Karsak, Yüksel Arıcı ve Sabina Toziya’nın paylaştığı yapım, önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 40. bölümüyle sezona noktayı koyacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sezon finaliyle 14 Haziran Salı 21.00’de ATV’de!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ekibinden Doğum Günü Kutlaması

edho2Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin oyuncuları 20. bölümü birlikte izleyip başarılarını kutlarken eğlenceli geçen gecede doğum günü sürprizi yaşandı.

Atv yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen davette oyuncular başarılı geçen sezonu kutladı. Eğlenceli gece içerisinde doğum günleri yakın olan oyunculara ve dizinin senaristi Bahadır Özdener için topluca pasta kesildi.
 
Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 20’inci bölümünü tüm kadro oyuncuları ve set ekibi birlikte izledi.

Kenan Çoban Sürpiz Yaptı

kenan-çobanEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Kenan Çoban da dahil oldu.

Kurtlar Vadisi dizisinde uzun yıllar canlandırdığı Abdülhey rolüyle tanınan Kenan Çoban Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almaya başladı. Kenan Çoban son olarak Pana Film’in ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting nedeniyle kısa sürede ekrana veda eden Beyaz Karanfil dizisinde başrol oynamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın dün akşam yayınlanan 4. bölümüyle diziye dahil olan Kenan Çoban, dizinin hayranlarını da şaşırttı. Kurtlar Vadisi’nin eski senaristi ve yapımcıları olan Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Kurtlar Vadisi’nden bir efsane karakter daha katılmış oldu. Diziye daha önce de Kurtlar Vadisi’nin Şahin Ağa’sı Turgay Tanülkü dahil olmuştu.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimler yer aldığı, çocuk denecek yaşta girdiği yer altı dünyasında adaletiyle nam salan Hızır Çakırbeyli’nin devletle ve ailesiyle olan karmaşık ilişkileri ekrana getiren diziye, Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i Kenan Çoban 4. bölüm itibariyle dahil oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olsun Mu?

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmazDün gece ATV’nin yeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz görücüye çıktı.

Dün gece ATV’nin yeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz görücüye çıktı.

 

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca,Deniz Çakır ve Müjde Uzman gibi isimleri barındıran dizinin ilk bölümü her 3 reyting grubunda da 1.olarak çok iyi giriş yaptı.

 

Ancak dizinin lider başlaması elbette eleştirilecek şeylerinin olmadığını göstermiyor.

 

Oktay Kaynarca’nın geçmişten kalan ”Çakır” imajından yararlanılmaya çalışıldığı aşikar. Deniz Çakır’ın da Yaprak Dökümü günlerinden kalan Ferhunde’liğinin kullanılacağı da ortada.

 

Bunlar yanlış hamleler değil. Yalnızca bilinen tiplerin kullanılmasıyla izleyiciyle ”devam ediyoruz” hissi yaratılmaya çalışılmış.

Dizinin akmasında ve sahne geçişlerinde ilginç bir acemilik var. Aceleye getirmek mi desem eksik düşünmek mi desem bilemedim. Elbette büyük bir prodüksiyon olduğu için acemi bir tavır takınılacağını sanmıyorum. İlk elin günahı olmaz derler. O yüzden buna da tamam.

Mafya ve devlet ilişkilerinin ”derin devlet” algısıyla yayınladığı dizilerden birisi olması beni şaşırtmadı açıkçası.Yine de bir Kurtlar Vadisi etkisi beklemek zor. Çünkü mafya sahneleri ciddi şekilde vasat görünüyor.

Bir de diziyi izleyenlerin fark edeceği gibi, dizinin başrolü olan Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır rolü iki kadın arasında kalmış durumda. Bir nevi Kaderimin Yazıldığı Gün kopyası yani. Evli olunan bir kadın,çocuk bekleyen bir diğer kadın ve bir adam.

Bu çok eşlilik halinin meşrulaştırılmasının doğru olmadığını düşünüyorum şahsımca. Bunun üzerine yazılan senaryonun da can sıkıcı olduğu bir gerçek.

Ama senaryonun değişeceğini sanmadığımdan büyük bir hamle beklemiyorum. Dizinin süresi de yaklaşık 120 dakika. Bu kadar uzun bir bölüm sinema filmi tadı veriyor insana. Yani olayların bu 120 dakikada olup biteceği ya da bitirileceği duygusu hakim oluyor.

Hani bir olayın 5 bölüm sürdüğü günlük dizilere inat olsun diye çekilmiş diyebilirler diziye. İşin şakası bir yana ; bu kadar uzun süreli bölümleri izleyici kaldırmaz benden söylemesi.

Ama halkımızın böyle mafyalı,esrarengiz hikayeleri çok sevdiği biliyoruz.

Ve ayrıca dizinin izleyici tarafından tuttuğu aşikar.  İlerleyen bölümlerdeki durumunun ne olacağını göreceğiz.

Ekibe bol şanslar.

Anıl Koldaş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Başrollerinde Oktay Kaynarca,Deniz Çakır,Müjde Uzman ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tanıtım.avi_000024706Dizi 8 Eylül Salı akşamı 20:00’da atv’de başlıyor.Dizinin yönetmen ve senaristleri de oyuncuları gibi Kurtlar Vadisi’nin emektar isimleri .Dizinin senaristleri Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener  olurken yönetmen koltuğunda ise Onur Tan bulunuyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı

ATV’nin yakında başlayacak olan iddialı yeni dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ilk teaserı yayınlandı!

Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği dizide Oktay Kaynarca ‘Hızır’ adlı bir mafya babasını canlandırıyor. Dizinin bir diğer başrolünü de başarılı oyuncu Deniz Çakır üstleniyor. İşte merakla beklenen dizinin 2. tanıtımı;

 

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlıyor?

Kurtlar Vadisi’nin yaratıcıları eski yapımcıları ve senaristleri Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazacağı başrollerinde Oktay Kaynarca’nın Çakır rolüyle oynadığı dizinin günü belli oldu.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 30 nisan perşembe günleri Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Kurtlar Vadisi’ni bitirmek amacıyla daha önce de Reaksiyon ve Beyaz Karanfil dizilerini yapan Fark Film yine eski vadi oyuncularının kadronun büyük bölümü oluşturduğu diziyle perşembe gününe gelecek.

Bu defa diğer dizilerinden farklı olarak Raci Şaşmaz’ın hem senaryoda hemde yapımcı olarak bulunduğu dizi Süleyman Çakır karakterinin bir benzerini Hızır Çakırbeyli karakteriyle ekranalara getirecek.eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmaz

Dizinin yönetmenliğini de yine Kurtlar Vadisi’nin eski yönetmeni Onur Tan yapacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden İlk Kareler

atv’nin yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan yeni bilgiler!

Fark Film imzalı, yönetmenliğini Onur Tan’ın üstleneceğini dizinin senaryosunu; Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan kaleme alacak.

Başrollerine Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır ve Müjde Uzman gibi isimlerin yer alacağı dizide; Kurtlar Vadisi’nin Pala’sı Yüksel Arıcı, Kaçak dizisinin Kız Taylan’ı Hakan Karahan ve Yalan Dünya’nın Tufan’ı Tuna Orhan gibi isimler de rol alacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yakında atv’de!

Eşkiya-Dünyaya-Hükümdar-Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Fragmanı Çıktı

TV’nin yakında başlayacak olan iddialı yeni dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ilk teaserı yayınlandı!

Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği dizide Oktay Kaynarca ‘Hızır’ adlı bir mafya babasını canlandırıyor. Dizinin bir diğer başrolünü de başarılı oyuncu Deniz Çakır üstleniyor. İşte merakla beklenen dizinin ilk tanıtımı;

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, çok yakında ATV ekranlarında!

Fragmanı İzlemek için Tıklayın

eskiya-dünyaya-hükümdar-olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Kadrosu Netleşiyor

atv’nin yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu.

Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu diziye, Kurtlar Vadisi’nin Testere Necmi’si Tarık Ünlüoğlu,Muhteşem Yüzyıl ve 20 Dakika dizilerinde rol alan Müjde Uzman, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer katıldı.

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlanan dizide Oktay Kaynarca, Hızır adlı bir mafya babasını canlandırıyor. Kalabalık bir ailenin reisi olan Hızır’ın eşi Meryem’i de Deniz Çakır oynuyor.

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yakında atv’de!

Deniz Çakır’da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde

Yaprak Dökümü - 119. Bölüm Deniz Çakır - FerhundeYakında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yönetmen koltuğunda Kurtlar Vadisi Pusu ve son olarak Reaksiyon dizisinin yönetmenliğini üstlenen Onur Tan oturacak.

Dizide başrolleri, son olarak Süreç Film imzalı İnadına Yaşamak dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan Oktay Kaynarca ve Aşkın Dili Yok dizisinde Kürt bir avukatı canlandıran ancak projeyi yayınlayacak kanal bulunamayınca İstanbul’a dönen Deniz Çakır paylaşacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yakında atv’de!

Son dizi çekimi Aşkın Dili Yok dizisi olan Oktay Karnarca’nın bu dizisi ne yazık ki kanal bulamadan iptal edilmişti. Oyucunun ekranda son  olan dizisi ise Kanal D’de yayınlanan İnadına Yaşamak dizisiydi. Şimdilerde yeni bir dizi de ismi geçen Oktay Kaynarca, bu sefer Atv ekranında olacak.

Dizinin adı ise:  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bahtiyar Ölmez Dizisi – Atv

Bahtiyar Ölmez Dizisi – Atv

0
0
23 Aralık, 07:26
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
21 Aralık, 17:32
Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

Kırgın Çiçekler Dizisi – Atv

0
0
17 Aralık, 23:49
Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

0
0
14 Aralık, 14:25
Sayfa da128 sorgu var. 1,100 saniyede yüklendi.