Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Güldür Güldür Show 161. Bölümü ile Çarşamba Show Tv’de

Fragmanlar 5 Aralık, 00:04'de eklendi

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleriyle yine herkesi kahkahaya boğacak… 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show sahnesinde kahkahalar hiç durmayacak. Güldür Güldür Show, Çarşamba akşamı Show TV’de…

 

Saç sakal tıraşı için berbere giden Bilal ve Mesut, şok edici bir gerçekle karşılaşacaklar! Bilal’in yaşadığı durum karşısında yakınları ne tepki gösterecek?

 

Oğlu Samet için apar topar kız istemeye gelen Fikri’yi nasıl bir aile bekliyor? Ailecek ajan olan Burcu ve ailesi nasıl insanlar? Meslekleri yüzünden nasıl bir hayat sürüyorlar?

 

Kızlar konusunda bir türlü yüzleri gülmemiş meslek liseliler bu sefer kız evindeler! İlk defa bir kızın evinde olunca Mustafa, İbrahim ve Bilal neler hissedecekler?

 

Tayin-Pekmez anlaşmasının sağlanamamasının sebebi ne? Çalışanlarını ikna etmesi için İbrahim’i çağıran Fikri, İbrahim’i hangi noktalarda uyaracak? Plazadaki kadın çalışanlarla anlaşmak ne kadar zor olabilir?

 

Aylardır eşi Burcu’nun dışarıda spor yapmasından şüphelenen Mesut, eşini takip edince gözlerine inanamayacak! Mesut, Burcu’nun boks antrenmanı yaptığını görünce ne tepki gösterecek? Burcu’nun antrenörü Bilal onu nasıl çalıştırıyor?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 6 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Güldür Güldür Show 161. Bölüm Fragmanı

Güldür Güldür Show 161. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da115 sorgu var. 0,936 saniyede yüklendi.