Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Gülizar Dizisi – Kanal D

Çok Yakında 14 Aralık, 20:46'de eklendi

Gülizar Dizisi Ocak Ayında Kanal D’de | O3 Medya | Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat

Gülizar Dizisinin Fragmanı Çıktı

Bir Çağan Irmak dizisi, “Gülizar”

Usta yönetmen Çağan Irmak yıllar sonra Gülizar ile televizyon ekranına geri dönüyor. Proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliği Çağan Irmak’a ait olan “Gülizar” ın etkileyici hikayesi yakında Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak.

O3 Medya imzasıyla yayın hayatına başlamak için geri sayımda olan dizide, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak.

Yıldız kadro bir arada!

Yakında izleyici karşısına çıkacak olan Gülizar’ın kadrosunda da birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş’in paylaştığı Gülizar güçlü kadrosu ve hikayesi ile çok beğenilecek.

farah zeynep abdullah gülizar dizisi 00005Gülizar’ın genel hikayesi ve künyesi ise şöyle:

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o  aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

 

Yapım                            : O3 Medya

Yapımcı                          : Onur Güvenatam

Yönetmen                      : Çağan Irmak

Proje Tasarım                 : Çağan Irmak

Senaryo                         : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik                             : Çiğdem Erken

Oyuncular                      :  Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Gülizar Dizisi Çifti Şimdiden Çok Beğenildi

Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan Gülizar dizisinin baş rolleri Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat‘ın bir aradaki ilk fotoğrafları ortaya çıktı. İkilinin fotoğraf karelerinde ki uyumuna sosyal medyadan güzel tepkiler geldi. Çifti birbirine yakıştıran oyuncuların hayranları Gülizar dizisini merakla bekliyor.

Gülizar Dizisi Oyuncuları

Gülizar dizisinde Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat dışında, Şerif Sezer, Goncagül Sunar, Berkay Ateş, Ebru Cündübeyoğlu, Osman Alkaş, Berk Erçer ve Zuhal Gencer rol alıyor.

Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat - Gülizar DizisiFarah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat - Gülizar Dizisi

Gülizar Dizisinin Çekimleri Başladı

Çağan Irmak‘ı  uzun zaman sonra tekrar dizi çekmeye iten Gülizar dizisinin çekimleri İzmir’de başladı. Çemberimde Gül Oya dizisinden sonra sinemaya ağırlık veren Çağan Irmak, Keşanlı Ali dizisini çektikten sonra uzun süre dizi çekmedi. Farah Zenep Abdullah, Berk Cankat ve Berkay Ateş‘in rol alacağı dizi ocak ayında ekrana gelecek.

Çağan Irmak, İzmir’de ki çekimler sırasında Farah Zeynep Abdullah ve Berkay Ateş ile birlikte bu  fotoğrafı paylaştı. 

Diziye Hangi Oyuncu Katıldı

Kanal D’nin büyük merakla beklenen yeni dizisi ”Gülizar”ın kadrosuna usta bir isim daha katıldı!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, senaryosunu ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yapacağı, kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Şerif Sezer, Berk Cankat, Berk Erçer ve Berkay Ateş’in yer aldığı dizinin kadrosuna ‘Hanımın Çiftliği’ dizisiyle hatırladığımız Zuhal Gencer dahil oldu.

Zuhal Gencer, Gülizar Dizisinde

”Gülizar” yakında Kanal D’de!

Berk Cankat Hakkında

Aslen Çerkes kökenli olan Berk Cankat, 9 Mayıs 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur.[1] Mimar olan ve müteahhitlik yapan babasının mesleği sebebiyle Ankara, Eskişehir ve Hatay gibi şehirlerde çocukluğu geçti. Bu sebeple İlkokul’u Hatay’da, Ortaokul ve Lise’yi ise Ankara’da okudu. Ortaokul ve Lise döneminde okul tiyatrosunda yer aldı. Amatör olarak ilk tiyatro deneyimini de, 1999 senesinde Haldun Taner’in yazdığı “Ay Işığında Samata” oyununda aldığı rol ile kazandı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Bilkent Üniversitesi – Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi – Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu(2002-2007). Üniversite yıllarında hiç oyunculukla ilgilenmedi. Üniversiteden mezun olduktan sonra çok yakın arkadaşı ile birlikte grafiker mesleğini yapmak için İstanbul’a geldi.

Berk Cankat - Gülizar Dizisi

İstanbul’a geldikten sonra oyuncu olmaya karar verdi. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi aldı ve artık profesyonel olarak tiyatro hayatına başladı. 2011 yılında Anton Chekhov’un yazdığı “Martı” ve Dejan Dukovski’nin yazdığı “Barut Fıçısı” oyunlarında, 2012 yılında ise Muzaffer İzgü’nün yazmış olduğu “Merhaba Efendim” adlı tiyatro oyununda rol aldı. Ayrıca tiyatro hayatında “Kızıl Ötesi Aydınlık” adlı oyunda Civan Canova’nın, “Otobüs” adlı oyunda ise Vahide Perçin’in asistanlığını üstlenmiştir.  

İlk, Televizyon işi tecrübesini ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile kazandı. Bu dizide fantastik güçlere sahip olan ve bakışlarıyla zihinleri kontrol eden “Savaş” karakterini canlandırdı.  Bu dizi ile birlikte adını duyurduktan sonra Medcezir dizisi’ne konuk oyuncu olarak katıldı ve dizide “Cem” karakterine hayat verdi.  Ekranlara iyice ısınan oyuncu 2014 yaz sezonunda Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Güzel Köylü dizisinde “Cemal” karakterini canlandırdı.  Dizide Berk Cankat Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerle birlikte yer aldı. Ancak bu dizi, 17 Haziran 2015 tarihinde sona erdi. Kasım 2015 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan Tims Productions’ın yapımını üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Yeniçeri acemisi olan “İskender(Alex)” karakterini canlandırdı. Berk Cankat Ocak 2016 tarihinde ELLE dergisi tarafından düzenlenen ELLE Style Awards – Yılın Erkek Oyuncusu ödülüne layık görülmüştür.  2017 yılında yayınlanmaya başlayan Yıldızlar Şahidim adlı dizide Özge Gürel ile birlikte başrolde oynamıştır. Şu sıralar Gülizar dizisinde rol alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da104 sorgu var. 0,725 saniyede yüklendi.