Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Fox Tv 21 Aralık, 17:24'de eklendi

Bizim Hikaye 15. Bölümü ile 21 Aralık 2017 Perşembe Saat 20.00’de Fox Tv’de | Med Yapım | Sezon:1

Elibolların evlerine gelen Çocuk Hizmetleri görevlisi evin ve çocukların halini görünce çocukların devlet yurduna yerleştirilmesi gerektiğini söyler. Fakat Filiz, Cemil’in yardımıyla görevliyi bu durumun bir yanlış anlaşılma olduğuna ikna eder. Şimdi yapmaları gereken görevli tekrar gelene kadar babalarını ayık tutmak ve yalandan da olsa düzenli bir hayat yaşadıklarını göstermektir.
Barış kimseye haber vermeden inzivaya çekilmiştir. Cemil’e verdiği söz yüzünden ne Filiz’e dönebilmekte ne de durumu ona anlatabilmektedir. Filiz’in anılarına tutunmaya çalışırken git gide daha karanlık bir hale bürünen Barış, durumu düzeltmenin ve Filiz’e dönmenin bir yolunu bulabilecek midir?
Hikmet, Muazzez’in hayatına girmesiyle daha önce yaşamadığı duygular yaşamaya başlar. Fakat bu sahte ilişkinin akıbetinin ne olacağından kendisi de emin değildir.
Şeyma’nın evden kovmasıyla Fikri uzunca bir süre ortalıklarda görünmez. Bu sırada Şeyma da Haşim’in sırrını öğrenebilecek midir?
Barış’ın mahalleyi terk etmesiyle amacına ulaşan Cemil, Filiz’le yakınlaşmaya çalışmaktadır. Filiz ise bir yandan ailesini bir arada tutmaya çalışırken bir yandan da Barış tarafından terk edilmenin acısını yüreğinde yaşamaktadır. Filiz tüm bunlara göğüs gerebilecek midir?

 

Bizim Hikaye Dizisi 15. Bölüm Resimleri ve Fragmanı İçin Tıklayınız >>>

‘’BİZİM HİKAYE” 14 EYLÜL’DE FOX’TA!

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu ‘’Bizim Hikaye’’ dizisi, 14 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin oyunu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

14 Eylül Perşembe günü ekrana gelecek olan dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatacak. Baba Fikret’in (Reha Özcan) sorumsuzluğu sebebiyle, çocukların en büyüğü Filiz (Hazal Kaya) ise kardeşlerini bir şekilde okutma ve geçindirme derdinde. Filiz, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken, birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış (Burak Deniz) girecek. Hem Filiz’in kalbini kazanıp, hem ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Aile zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri sızlatan olaylar yaşayacak. Her ne olursa olsun her türlü zorluğun üstesinden gelecek bu ailenin hikayesi için şimdiden nefesler tutuldu.

 ‘’BİZİM HİKAYE’’NİN  İLK TANITIMI YAYINLANDI!

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştıkları Shameless uyarlaması ‘’Bizim Hikaye’’ dizisinin ilk tanıtımı dün akşam yayınlandı.

Geçtiğimiz gün çekimleri başlayan dizide Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak olan dizi “Bizim Hikaye”nin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Senaryosunu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

Ayça Bingöl Utanmazlar Dizisinde

Ayça Bingöl (Gülümser)

Ayça Bingöl (Gülümser)

Shameless’in Türkiye uyarlamasında yapımcı firma MED’in kimlere teklif götürdüğü öğrenildi.

Yönetmenliğini Merve Girgin’in üstleneceği, senaryosunu Umutsuz Ev Kadınları’nın yerli uyarlamasını da kaleme alan Hatice Meryem’in yazacağı Utanmazlar’da Haluk Bilginer’le birlikte Tolga Güleç ve Ayça Bingöl de rol alacak. Ayça Bingöl, son olarak bu sezon Kanal D’de başlayan ancak reytinglere yenik düşen Benim Adım Gültepe’de başrol oynamıştı.

Projede Steve rolü için Ali Aksöz, Sheila Jackson rolü için ise Evrim Alasya’nın adı da geçiyor. Utanmazlar dizisi Mart ayında Kanal D ekranlarında başlayacak.

Farah Zeynep Abdullah Yerli Shameless’de Rol Alacak mı?

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah

Shameless’in Türkiye uyarlamasında yapımcı firma MED’in kimlere teklif götürdüğü öğrenildi.

Yönetmenliğini Merve Girgin’in üstleneceği, senaryosunu Umutsuz Ev Kadınları’nın yerli uyarlamasını da kaleme alan Hatice Meryem’in yazacağı, Frank rolünü Haluk Bilginer’in canlandıracağı dizide Fiona rolü için Farah Zeynep Abdullah ve Ayça Varlıer’le görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

Projede Steve rolü için Ali Aksöz, Sheila Jackson rolü için ise Evrim Alasya düşünülüyormuş.

HALUK BİLGİNER UTANMAZLAR DİZİSİNDE

Shameless’in (Utanmazlar) Türkiye’ye uyarlanmasında hazırlıklar devam ediyor.

Dizinin senaryosunu Umutsuz Ev Kadınları’nın yerli uyarlamasını kaleme alan Hatice Meryem yazacak. Asıl sürpriz ise dizinin ana karakteri olan babayı, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’nun köşe yazısına göre Ferhan Şensoy’un canlandırması bekleniyordu ama son dakika bir sorun çıkmazsa Haluk Bilginer ile anlaşıldığı ortaya çıktı.

Yerli Shameless “Utanmaz” Dizisi İçin Hazal Kaya’ya Teklif

utanmaz-hazal-kayaShameless’in (Utanmaz) Türkiye’ye uyarlanmasında hazırlıklar devam ediyor.

Senaryosunu Meryem Gür’ün kaleme alacağı, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği dizide baş karakteri olan altı çocuklu alkolik Frank Gallagher’ı oynaması için usta tiyatrocu ve Türk sinemasında adeta efsaneleşmiş bir isim haline gelen Ferhan Şensoy ile anlaşıldı.

Diğer karakterler için dizide cast çalışması büyük bir titizlikle davam ettiği ve Fiona Gallagher karakteri için Hazal Kaya‘ya teklif götürüldüğü iddia edildi.

Ülke Olarak Buna Hazır mıyız? : Yerli Shameless

ShamelessAmerika’da Showtime kanalında 4 sezondur yayınlanan ve hatırı sayılır bir kitlesi olan Shameless dizisinin haklarının Medyapım tarafından satın alınması ve yerli dizi olarak ekranlara gelmesi haberi sosyal medyada ve sözlüklerde  büyük yankı buldu. Diziyi takip eden izleyiciler bu dizinin Türkiye’ye uyarlanamayacağını ve kendi özünden çok şey kaybedeceğini savunuyorlar.

Peki Shameless dizisinin konusu nedir?

Chicago’nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) ise sahtekar, alkolik, ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

İşte sosyal medyadan bazı mesajlar

hukuk tutmadı mı ‏@nesolovski
Duydugum en uzucu haber olabilir – ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Merve Unal ‏@totkymotky
Bari buna dokunmayin! icon sad Ülke Olarak Buna Hazır mıyız? : Yerli Shameless // ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Eren ‏@Otekininbiri
Canım sen bu diziyi uyarlama,sansürekşın olur o yapma.

Berna Çakır ‏@bernshka
@eelifozer @teledizisi türkiyede shameless mi ahahahahhhhhhhhhhhhhahahahhahahahaha

Ege ‏@eelifozer
bu dizi tutmazzz ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

bilge sarp
hahah şaka :)))))
‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

usulvah rifasim ‏@misafir_havlusu
Gerçek olmasın nolur. ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

inspector spacetime ‏@Sheezuuz
Dünyanın en imkansız şeyi?

İrem Dumlupınar ‏@bulmusbunamis
Türkiye buna hazır mı ki la ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

meltem değil. ‏@Charlotthy
Komikli haber. ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Btldygn ‏@betul1992
Çok sesli güldüm öle böle değil icon sad Ülke Olarak Buna Hazır mıyız? : Yerli Shameless ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

usulvah rifasim ‏@misafir_havlusu 3 sa.
Gerçek olmasın nolur. ‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

İşte EKSİ sÖZLÜK’DEN BAZI YORUMLAR

alkol,sigara,seks ve eşcinselliğin değil gösterilmek, ima edilemediği ülkede bir boka benzemeyecek dizidir. babanın sarhoş halde oğlunun manitasına çaktığı, elemanın hamile kalamayan kız arkadaşın desteği ve iştirakiyle kayınvalidesini hamile bıraktığı bir diziden bahsediyoruz. bunu çeken yapımcı türkiye’de müebbet yer.
sakinpasli

türk versiyonu en fazla (bkz: shameless fiona’nın yolu) olup fiona’nın zengin bir erkeğe aşık olup nasıl motora dönüştüğünü anlatacaktır.
ben Selpak Değilim

türk versiyonu, dram, acı temalı bir neo hanımın çiftliği ve cinsellikli sahnelerden dolayı aşk-ı memnu’nun bir kısmının karması olabilir. neresinden bakarsanız epic fail.
limitsiz karakterter içeren nick

bence türk versiyonu shameless değil anca hopeless olacak dizidir. dizinin ismini veren parçaların hiç birini kullanmayacaklarından bence boşuna almışlar yayın hakkını. uyuşturucu, eşcinsellik, alkol, cinsellik bu dizinin temel parçaları. önceki entry’lerde de belirtildiği gibi bunların hiç biri kullanılamayacak. gidin smallville’in ya da ne bileyim böyle ağlamaklı bi dizinin falan yayın hakkını alın da piç etmeyin mis gibi diziyi lan.
extranonino

Volkan TÜRKCAN

Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor‘Shameless’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

Amerika’da yayınlanan komedi – dram türündeki Shameless dizisi, Türkiye’ye Medyapım tarafından uyarlanıyor. Medyapım, dizinin tüm haklarını satın aldı. Dizinin senaryosunu ise daha önce Umutsuz Ev Kadınları‘nın senaristliğini üstlenen Meryem Gür yazacak. Diziyi ise daha önce Adını Feriha Koydum,Doktorlar ve Umutsuz Ev Kadınları’nın yönetmenliğini üstlenen Merve Girgin yönetecek.

Çalışmaları tüm hızıyla devam eden dizinin kanalının Kanal D ya da FOX olması bekleniyor..

 

Yorumlar

2 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Bizim Hikaye 13. Bölüm Tekrarı Ne zaman Yayınlanacak? | Televizyon Dizisi on 14 Aralık 2017
  2. Geri bildirim: Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (22 Şubat 2018 Perşembe) | Televizyon Dizisi on 22 Şubat 2018

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
21 Aralık, 18:57
Kadın Dizisi – Fox Tv

Kadın Dizisi – Fox Tv

0
0
19 Aralık, 18:21
Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

0
0
14 Aralık, 22:49
Savaşçı Dizisi Fox Tv

Savaşçı Dizisi Fox Tv

0
0
9 Aralık, 18:45
Sayfa da106 sorgu var. 0,508 saniyede yüklendi.