Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Bizim Hikaye’de Çocuk Esirgeme Kardeşleri Ayıracak mı?

Fragmanlar 14 Aralık, 13:03'de eklendi

Çalıntı arabayla yakalanan Rahmet ve Hikmet’in akıbeti Cemil’in insafına kalmıştır. Durumu öğrenen Barış ise suçunu üstlenmek için çocukların yanına koşar, ancak Cemil ona başka bir teklif ile gelir. Barış çocukların özgür kalmasını istiyorsa Cemil’in şartını yerine getirecektir.

Barış bütün bunlardan habersiz olan Filiz’e büyük ve romantik bir sürpriz yapar. ikisi şehir dışında rüya gibi bir gün geçirirken, Filiz’in de Barış’a bir sürprizi vardır. Filiz’le nihayet mutluluğu yakalayan Barış, çok zorlu bir karar aşamasındadır.

Rahmet’in yarışma sorularını rakibe sattığını öğrenen Erkan hoca Filiz’le konuşur. Filiz Rahmet’e hesap sorar. İki kardeşin büyük kavgası sonrasında Rahmet alıp başını gidecektir. Marketten istifa etmeye karar veren Hikmet ise, çok şaşırtıcı bir gerçeği öğrenir.

Haşim’in iyileştiğin emin olan Fikri durumu Şeyma’ya kanıtlamaya çalışır. Ancak Haşim de renk vermemekte kararlıdır. Eve musallat olan Fikri’yi alt etmek için o da elinden geleni ardına koymaz. Son sözü Şeyma söyleyecektir.
BİZİM HİKAYE Yeni Bölümüyle 14 Aralık Perşembe 20.00’de FOX’ta!Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Bizim Hikaye dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye 14. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da112 sorgu var. 0,858 saniyede yüklendi.