Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Hint Dizilerinden Sonra Şimdi De Kore Dizileri Ekrana Gelecek

Dizi Magazin, Hint Dizileri 1 Temmuz, 03:07'de eklendi

Hint dizilerinden sonra şimdi de Kore dizileri ekrana gelecek.

Bu sezonun belki de en büyük sürprizi Kanal 7 nin ekrana getirdiği ve büyük ilgi gören Hint dizileri yaptı. Sezonun Başında Bir Garip Aşk dizisi ile oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Kanal 7, Hint dizi rüzgarını başlatarak yepyeni bir izleyici kitlesine sahip oldu.

Bu başarısını yeni Hint dizileri ile perçinleyen Kanal 7 özellikle bu dizileri seven ve daha önceden Bu dizilerin İnternet ortamında çevirilerini yapan sitelerin yöneticileri ile bir araya gelerek, onlara danışarak gerçekleştiriyor. Şimdilerde 4 yeni Hint dizisi ile bu akımı sürdürecek olan Kanal 7 aynı zamanda çok büyük başka bir kitleyi de hedefliyor.

Kanal 7’nin Söz ve Müzik programında Kore dizileri ile ilgili çok fazla istek aldıklarını vurgulayan Kana l7 çalışanları bu konuyu yeni sezonda değerlendireceklerini vurguladılar. Programa katılan Koreantürk Site yöneticisi Demet Özbey konuyla ilgili olarak Kore dizilerinin çok fazla ilgi gördüğünü ve sadece sitelerini her gün takip eden 150 bin kişinin olduğunu vurgulayarak Kanal 7 nin bu konuda öncü olmasını istedi .

Anlaşılan o ki yeni sezonda Hint dizilerinden sonra Kore dizileri  fırtına gibi esmeye başlayacak. Kore dizileri özellikle konuları itibari ile Türk dizi sektörünün de merceği altında. Özellikle bu sezon bir çok dizinin konusu Kore dizilerinden uyarlanmıştı.kore-dizileriBakalım Kore dizilerinin yayınlanmasından sonra dizi sektörümüzde bazı değişiklikler olabilecek mi? En azından kendi hikayelerimizi yazmaya başlayabilecek miyiz?

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Songül Aras 22 Aralık 2017

Umarım gerçekten de gelir ama iş saatleri olmasa süper olur, malumunuz saatler önemli 😀

hilal karahan 24 Aralık 2017

evet ya gerçekten önemli iş saatine denk gelmesin yada haftasonları 4-5 civarı verilmeli

Melek 5 Ocak 2018

Bı bu eksikti hepsini kesecekler

Sayfa da107 sorgu var. 0,924 saniyede yüklendi.