Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

İntiharcı Dizisi – Puhu Tv

Çok Yakında 11 Aralık, 08:19'de eklendi

İntiharcı Dizisi Çok Yakında Puhu Tv’de | TMC Yapım | İlker Kaleli ve Neslihan Atagül

İlker Kaleli Hayranlarından Neslihan Atagül İsyanı

İntiharcı Dizisi Çok Yakında Puhu Tv'de | TMC Yapım | İlker Kaleli ve Neslihan AtagülTakvim’de yer alan habere göre ikilinin ‘İntiharcı’ dizisinde başrolü paylaşacağı açıklanır açıklanmaz hayranları da sosyal medyada anket başlattı.
Atagül’le Kaleli’nin birbirine yakışıp yakışmadığı masaya yatırıldı. Ankette yüzde 55 oranında olumsuz sonuç çıktı.

Özellikle İlker Kaleli’nin hayranları, yakışıklı oyuncunun yanına ‘Poyraz Karayel’deki rol arkadaşı ve sevgilisi Burçin Terzioğlu’ndan başkasını yakıştırmıyor.

ilker Kaleli ve Neslihan Atagül, PUHU Tv’de yayınlanacak olan intiharcı dizisinde rol alacaklar.

intiharcı Dizisi Hakkında

Puhu Tv, Fi dizisinden sonra yerli yapımlar ile izleyici kitlesini büyütmeyi sürdürüyor. Şimdilerde ise kod adı intiharcı olan bir yapım ile izleyiciyi şaşırtacak görünüyor. Poyraz Karayel dizisi ile geniş bir izleyici kitlesine ulaşan İlker Kaleli ve son olarak Kara Sevda dizisinde izlediğimiz Neslihan Atagül’ün rol alacakları intiharcı dizisinin yönetmenliğini Altan Dönmez, senaristliğini ise Başar Başaran ve Emre Özdür yapacaklar. TMC Yapımın yapımcılığında çekilecek olan dizi 2018’in merakla beklenen yapımlarından biri gibi görünüyor.
İntiharcı, 2018’de PuhuTV’de başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv

Beren Saat “İntiharcı” Dizisinde İlker Kaleli’nin Partneri Mi Oluyor?

Beren Saat “İntiharcı” Dizisinde İlker Kaleli’nin Partneri Mi Oluyor?PuhuTV’nin yeni ve iddialı dizisi ”İntiharcı”nın kadın başrol oyuncusu kim olacak?

Özgün hikaye ve senaryosu Başar Başaran ve Emre Özdür’e ait olan ‘İntiharcı’ dizisinin erkek başrol oyuncusu İlker Kaleli olmuştu. Milliyet Gazetesi’nden Sina Koloğlu’nun sağlam kaynaklardan aldığı bilgilere göre teklif ünlü oyuncu Beren Saat’e gitti. Kendisiyle görüşme yapılan Saat, internet dizisi olduğu için ve çekim süresi normal sezon dizisi kadar uzun olmayacağından teklife sıcak bakıyormuş. Bu rol için çok istekli olan ise Cansu Dere. Bakalım hangi ünlü oyuncu Kaleli’nin partneri olacak?İntiharcı Dizisi Çok Yakında Puhu Tv'de | TMC Yapım | İlker Kaleli ve Neslihan Atagül

”İntiharcı” 2018 yılında PuhuTV’de!

İlker Kaleli Kimdir?

İlker Kaleli, 5 Mart 1983 tarihinde Yarı Alman yarı Türk bir anneyle, vanlı bir babanın çocuğu olarak İstanbul’da doğmuştur. Babasının adı Recep Kaleli’dir. 13 yaşındayken anne-babası boşanmıştır. Zor bir çocukluk geçirmiştir. 17 yaşında kendi evine çıkmış. Çocukluğunda müzisyen olmayı istiyordu, ve Nirvana (müzik grubu) ve Kurt Cobain hayranıydı.
16 yaşında Coca Cola Reklam filminde oynadı. İstanbul’da Kültür Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi okurken iki sene boyunca Şahika Tekand’ın kurduğu Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim aldı. 2006 yılında Mezun olduktan iki sene sonra Lonra’ya gitti ve 4 yıl kaldı. Londra’da LAMDA’da (The London Academy Of Music And Dramatic Art) 3 yıl oyunculuk eğitimi aldı ve 2011 yılında oradan mezun oldu.
İlker Kaleli Kimdir?
Londra’da iken müzikle uğraşmış, DJ’lik yapmış, reklam filmlerinde oynamış. 2012 yılında Türkiye’den gelen teklif üzerine ilk dizisi “son”da oynamaya başladı. Dizinin ana kadrosu Yiğit Özşener, Nehir Erdoğan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç ve Engin Altan Düzyatan’dan oluşmaktadır. Diğer öne çıkan oyuncu kadrosu ise Uğur Polat, Aylin Aslım ve
Ülkü Duru ve Ahmet Levendoğlu’ndan oluşmaktadır
2012 yılında “Kayıp Şehir” adlı dizide Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun ile beraber oynamıştır.
2013 yılında “Kayıp” adlı dizide Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert, Kürşat Alnıaçık, Menderes Samancılar ile beraber rol aldı.
2014 yılında İlker Kaleli başrolde olarak “Poyraz Karayel” adlı dizide Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Ali İl ile beraber rol aldı.
2014 yılında “Silsile” adlı sinema filminde Nehir Erdoğan, Serkan Keskin, Tardu Flordun, İlker Kaleli, Esra Bezen Bilgin başrolleri paylaştılar.
2015 yılında Poyraz Karayel dizisi ile çok geniş bir çevre tarafından tanındı.
2018 yılında intiharcı dizisi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da111 sorgu var. 0,822 saniyede yüklendi.