Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

İsimsizler Dizisi Yerine Dostlar Mahallesi Dizisi Geliyor

Dizi Magazin 8 Aralık, 16:26'de eklendi

Kanal D dizilerinin birer birer ekrana veda ettiği şu aralar ekrana veda edecek yeni bir dizi daha eklendi. Barakuda yapım şirketinin isimsizler adlı dizisi 27.bölüm ile ekranda final yapacak. Hemen de yerine yeni bir dizi geliyor bile (1).

Kanal D’nin finalli-finalsiz ekrana veda eden diziler ile ilgili pek çok yazı yazdım ve yazacağa da devam edeceğim belli ki…

İsimsizler Dizisi Final Yapıyorİsimsizler dizisi yayına ilk olarak Pazartesi günleri ekrana gelerek yayın hayatına başlamıştı. Pazartesi gününün havasına uygun olan dizi oldukça iyi reytingler almış hem yapımın hem de kanalın yüzünü güldürmüştü. Bu sezon da aynı günde yayına başlayan İsimsizler dizisi aynı reytingleri elde edemeyince Cumartesi günü denemesi yapıldı. Önce biraz çıtasını yükseltse de bir müddet sonra reytingler kanalın pek de hoşuna gitmedi.

Bu arada Kanal D’de yayın sırası bekleyen pek çok dizi de sabırsızlanmaya başladı. Bazı günleri boşaltıp yerine yenilerinin yayına gelmesi zaten kaçınılmazdı. Erler Film imzalı Dostlar Mahallesi Tuzla’da çekimlerine başlamıştı bile. İşler böyle olunca da İsimsizler 27.bölümü ile finale gidecek ve ondan boşalan güne ise Dostlar Mahallesi adlı dizi yayına girecek.

Dostlar Mahallesi Kanal DCumartesi gecesinin ruhuna uygun bir aile komedisi olan Dostlar Mahallesi reytinglerde umarım başarılı olur. Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi Kanal D’nin ayakta kalmasını sağlıyor(2). Bir Erler Film yapımı daha kanala kan katmaya geliyor. Günün aile günü olması dizinin avantajına olacaktır. Kanal D 4,5 reytingten aşağısına hiçbir yapımla imza atmadığına göre Dostlar Mahallesi bu reytingi kanala sağlayacaktır.

İsimsizlere ekibine geçmiş olsun derken Dostlar Mahallesi ekibine de reytingin bol olsun demek düşüyor!

Hayatta şansınız bol olsun dileği ile…

[email protected]

twitter.com/eceer6

https://www.facebook.com/eceeryazilari

https://www.facebook.com/dizisin

https://www.facebook.com/EceERFanClub

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da105 sorgu var. 0,602 saniyede yüklendi.