Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

İsimsizler Dizisinin Final Bölümünde Neler Olacak?

Fragmanlar 15 Aralık, 21:14'de eklendi

İsimsizler silahları kurtarmak için bastıkları terörist kampında kapana kısılmışlardır. Fakat hem mücadeleci ruhları hem de yardıma gelen Türk askerleri sayesinde kurtulmayı başarırlar. Silahları geri alıp İstanbul’a dönen İsimsizler, Kudret’in serbest bırakıldığını öğrenince onu yakalamak için ant içerler.
Pes etmeyen Kudret ise Biruske ve Dayı’yı karşı karşıya getirecek şeytani bir plan hazırlar. Bu plan baba-kızın sonu mu olacaktır yoksa Kudret’in sonu mu?
Diğer taraftan Kudret ve Savcı büyük bir oyunun daha peşindedirler. Çok önemli iki mühendise suikast düzenleyeceklerdir. Çünkü bu iki mühendis başta Savcı ve Kudret olmak üzere devlet içine sızmış hain yapılanmayı ifşa etme hazırlığı içerisindedirler.
İsimsizler girdikleri son mücadeleden galip çıkabilecekler midir? Suikasti önleyip devleti hainlerden temizleyebilecekler midir? Yoksa kazanan Savcı ve Kudret mi olacaktır?İsimsizler 27. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. İsimsizler dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

Yayın Tarihi : 16 Aralık Cumartesi / 2017
Yayın Saati : 22.30

İsimsizler 27. Bölüm Fragmanı

İsimsizler 27. Bölüm Resimleri

Künye
Yönetmen : Volkan Kocatürk
Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Yusuf Esenkal
Serdar Öğretici
Yapım : Barakuda Film
Es Film
Senaryo : Ali Doğançay- Okan Lalik
Müzik : Yıldıray Gürgen
Oyuncular : Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık (Kudret), Bülent Alkış (Dayı), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Mert Öcal (Tufan), Nizam Namidar (Afran), Berkan Şal (Hatem), Kayra Şenocak (Yadigar), Mine Teber (Mehveş), , Yiğit Pakmen (Korkut), Destina Başer (Damla), Sude Zülal Güler (Biruske), Fatih Dokgöz (Çiya) ve Atsız Karaduman (Kor Yakup)

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: İsimsizler Dizisi - Kanal D | Uğraş Güneş ve Hande Soral on 15 Aralık 2017

Sayfa da124 sorgu var. 0,988 saniyede yüklendi.