Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Jet Sosyete 1. Bölüm Tekrarı ile Pazartesi Star Tv’de

Televizyonda Bu Hafta 21 Şubat, 02:31'de eklendi

JET SOSYETE
Tekrar bölümüyle Perşembe Star’da

Bağımlılık yaratan komedi dizilerinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, 3 yıl aranın ardından yeni bir kahkaha tufanı ile ekrana geri dönüyor.

Yıldız Kadro…

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor.

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi…

Konusu:

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.
Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

Yayın Günü: 22 Şubat Perşembe
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Dizi – 1. Blm- Tekrar

Yapım: BKM
Yapımcı: Necati Akpınar
İdari Yapımcı: Pelin Ekinci Kaya
Genel Koordinatör: Selim Yıldırım
Yönetmen: Hakan Algül
Yazan: Gülse Birsel
Oyuncular: Çağlar Çorumlu ( Yaşar Yüksel), Derya Karadaş (Safiye Yüksel) , Cengiz Bozkurt (Cengiz özpamuk), Gülse Birsel ( Gizem Özpamuk), Sarp Apak ( Ozan Özpamuk), Ayşenil Şamlıoğlu (Zahide Özpamuk), Bartu Küçükçağlayan ( Gündüz Şahin), Aslı Bekiroğlu ( Melike Şahin), Hasibe Eren ( Pelin Soner), Enis Arıkan (Tonguç) Pehlivan – Tony), Şahin Irmak (Talip), Tuğba Çom (Yıldız Yüksel) , Deniz Cengiz ( İlayda Çıkrıkçıoğlu) ve Ecem Uzun ( Alara Çıkrıkçıoğlu), Emre Taştekin ( Tekin)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da115 sorgu var. 0,576 saniyede yüklendi.