Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Kadın Dizisi – Fox Tv

Fox Tv 19 Aralık, 18:21'de eklendi

Kadın Dizisi 9. Bölümü ile 19 Aralık Salı Saat 20.00’de Fox Tv’de| MF YAPIM | Sezon:1

Nisan ve Doruk’a belli etmemeye çalışan Bahar, içinde bulunduğu durumdan ötürü oldukça huzursuz olur. Arif’in Bahar ile ilişkisi olduğunu düşünen Şirin ise Arif’in peşine düşer ve bir şekilde Arif ile tanışır. Test sonuçlarından şüphelenen Jale’nin tekrar hastaneye çağırması üzerine hastaneye giden Bahar’ı bir sürpriz daha beklemektedir. Bahar, Sarp’ın telefonunda gördüklerinden sonra bir daha eskisi gibi olabilecek midir?

KADIN 9. BÖLÜMÜYLE 19 ARALIK SALI SAAT 20.00’DE FOX’TA!

KADIN DİZİSİ 9. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Kadın Dizisi Poster

Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin’in oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ‘’Kadın’’ dizisi, 24 Ekim Salı saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak. Sezonun en iddialı dizilerinden olan “Kadın”da Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik edecek.

Kadın Dizisinde Özge Öpirinçi rol alıyor

Genel Hikaye:

“Kadın”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor…

 

Kadın Dizisi


Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Ufak Tefek Cinayetler 8. Bölüm Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak? | Televizyon Dizisi on 13 Aralık 2017

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
21 Aralık, 18:57
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
21 Aralık, 17:24
Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

0
0
14 Aralık, 22:49
Savaşçı Dizisi Fox Tv

Savaşçı Dizisi Fox Tv

0
0
9 Aralık, 18:45
Sayfa da100 sorgu var. 0,641 saniyede yüklendi.