Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço Oldu

Dizi Magazin 18 Aralık, 16:01'de eklendi

Yakında Star TV’de ekranlara gelecek, bu sezonun en merakla beklenen dizilerinden ‘Babamın Günahları’ seti geçtiğimiz günlerde renkli anlara ev sahipliği yaptı.

Kadir Doğulu’nun palyaço kılığına girdiği çekimlerde, Doğulu ve küçük partneri Gökçen Bilge Çiftçi de keyifli anlar yaşadı.

Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço OlduUsta yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ‘Babamın Günahları’ için geri sayım heyecanı gittikçe artıyor. Önümüzdeki günlerde izleyiciyle buluşacak dizinin seti, geçtiğimiz günlerde renkli anlara tanık oldu. Ozan karakterine hayat veren Kadir Doğulu, senaryo gereği palyaço kılığına girdi. Çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de yer aldığı çekimlerde tüm ekip eğlenceli dakikalar geçirdi. Sahnenin ardında saklı olan sürprize ise izleyiciler dizi başladığında tanık olacaklar.Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço Oldu

Makyaj ekibinin hummalı çalışması sonucu palyaço olarak kamera karşısına geçen Kadir Doğulu, dizideki drama ve aksiyon sahneleriyle de ilk bölümden itibaren çok konuşulacak. Kadir Doğulu’yla birlikte Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi gözde isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin rol aldığı ‘Babamın Günahları’nın senaryosunu Ahmet Saatçioğlu kaleme alıyor.Kadir Doğulu, Babamın Günahları Dizisinde Palyaço Oldu

‘Babamın Günahları’, dev oyuncu kadrosu, aksiyon ve duygu yüklü hikayesi ve ters köşe kurgusu ile ekran başındakileri ilk bölümden itibaren derinden etkileyecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da102 sorgu var. 1,419 saniyede yüklendi.