Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Kalbimin Sultanı 1. Bölüm Tekrarı ile Pazar Star Tv’de

Televizyonda Bu Hafta 14 Haziran, 14:38'de eklendi

KALBİMİN SULTANI
CİHANI SARAN BİR AŞK MASALI
Biri Hükümdar, diğeri özgürlüğüne düşkün bir Rus kızı… Mahmud ve Anna…
Eşine masallarda rastlanacak bir aşk hikayesi…
Maya Productions International’ın yapımcılığını üstlendiği, ilk Türk – Rus ortak dizi projesi olan Kalbimin Sultanı ilk bölümü ile Pazar günü tekrar ekrana geliyor.
Başrollerini Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın paylaştığı Kalbimin Sultanı projesinde ikiliye, Emel Çölgezen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz başta olmak üzere Rusya’da birçok önemli projede yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi Rus ve Türk başarılı oyuncular eşlik ediyor.
Bir Cihan Hükümdarı ile bir Rus kızının masalını anlatan Kalbimin Sultanı’nda hapis gibi gördüğü hareme muhbir olarak girmek zorunda kalan Anna, ancak masallarda yaşanacak büyük bir aşkın eline düşer…
Senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal kaleme aldığı Kalbimin Sultanı Yeni Bölümü ile Her Çarşamba Star’da!
1. Bölüm Özeti:

Halkın arasına karışan Sultan Mahmut, Rus Büyükelçiliğinde öğretmenlik yapan Anna ile karşılaşır. Anna karşı kıyıya geçmek ister ve kayıkçı sandığı Sultan’ın kayığına biner.

İkilinin karşılaşması sonrasında Sultan, öğretmen olduğunu öğrendiği Anna’nın saraya gelerek çocuklarına ders vermesini ister. Anna bu süre zarfında haremde kalması gerektiğini öğrendiğinde, teklifi reddetmeye karar verdiyse de babasını korumak için saraya girmek zorunda kalır… Anna’nın saraya girmesi ise Hoşyar Sultan’ın hiç hoşuna gitmez. Genç bir Muallime’nin gelişi saraydaki tüm dengeleri değiştirecektir.
Yayın Tarihi: 17 Haziran Pazar
Yayın Saati: 20:00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da119 sorgu var. 0,982 saniyede yüklendi.