Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Kalp Atışı’nda Eylül ve Ali Asaf’ın Aşkı Devam Edebilecek mi?

Fragmanlar 14 Aralık, 23:21'de eklendi

“Kalp Atışı”nın 24. bölümünde Eylül Ali Asaf’ı kurtarmak için zamanla yarışırken, Sultan’ın kurduğu tuzaklar da gittikçe kötüleşerek devam etmektedir. Bu sefer namlunun ucunda tüm dengeleri değiştirecek biri vardır. Hayatla ölüm arasında, kurtuluşu Ali Asaf’ın ellerinde olan masum biri… Ali Asaf artık İstanbul’un bir başka yüzüyle karşı karşıya ve yepyeni bir dünyanın içindedir. Eylül ve Ali Asaf’ın büyük aşkı, kurulan bu yeni dünyada var olmaya devam edebilecek mi?

Kalp Atışı 24. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Kalp Atışı dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

“Kalp Atışı”nın merakla beklenen yeni bölümü 15 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Kalp Atışı 24. Bölüm Fragmanı

Kalp Atışı 24. Bölüm Resimleri

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Ahmet Ruhan Arca’nın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Tuğçe Kumral, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Serkan Tınmaz eşlik ediyor.

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Kalp Atışı Dizisi 24. Bölüm Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak? | Televizyon Dizisi on 15 Aralık 2017

Sayfa da114 sorgu var. 0,770 saniyede yüklendi.