Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Kalp Atışı’nda Eylül Ali Asıf’ı Kurtarabilecek mi?

Fragmanlar 8 Aralık, 18:07'de eklendi

“Kalp Atışı”nın 23. bölümünde Eylül, Ali Asaf’ın kaybolmasının tek şüphelisi olarak polis sorgusundayken, Ali Asaf ise Sultan tarafından kaçırılmış ve kimsenin bulamayacağı bir yere kapatılmıştır. Beklenmedik olaylar Sultan’ın Ali Asaf için kurduğu oyunun seyrini bir anda değiştirir. Hastane içindeki iktidar savaşı adeta bir taht kavgasına dönüşmüş, Sinan ve Süleyman’ın arası kapanmayacak bir şekilde açılmıştır. Düşmanlarının yanı başında olduğundan habersiz Eylül kocasını kurtarmanın yollarını aramaktadır. Ancak internete düşen bir video görüntüsü izleyenleri şok eder.  Herkes nefeslerini tutmuş ne olacağını beklemektedir.

Kalp Atışı 23. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Kalp Atışı dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

Kalp Atışı 23. Bölüm Fragman

Kalp Atışı 23. Bölüm Resimleri

“Kalp Atışı”nın merakla beklenen yeni bölümü 8 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Ahmet Ruhan Arca’nın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Tuğçe Kumral, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Kalp Atışı Dizisi - Show Tv | Öykü Karayel ve Gökhan Alkan on 8 Aralık 2017

Sayfa da114 sorgu var. 1,126 saniyede yüklendi.