Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

“Kendine İyi Bak”, 16 Aralık Cumartesi Show TV’de!

Televizyonda Bu Hafta 15 Aralık, 01:30'de eklendi

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak!

Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak’ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.
“Kendine İyi Bak”ta bugün; Beslenme ve Diyet Uzmanı Elvan Odabaşı Kanar kışın hastalıklardan korunmak, bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlarken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Serhan Gazyağcı akıllı lens ve göze dokunmadan uygulanan tedavi yöntemlerinin detaylarını paylaşıyor. Op. Dr. Halil İbrahim Bozkurt’un prostat büyümesinin ve kanserinin nedenlerini anlattığı programda Çocuk Nefrolojisi Uzmanı Doç. Dr. Önder Yavaşcan çocuklarda gece alt ıslatmanın sebepleri ve tedavi yöntemlerini anlatıyor. Ayrıca İşitme Merkezi Genel Müdürü Ersin Oray ve Odyoloji Uzmanı Dr. Eyüp Kara işitme kaybına dair tüm merak edilen soruların yanıtları ve işitme cihazı kullanımını anlatmak üzere konuk oluyor.

Hepsi ve daha fazlası Kendine İyi Bak’ta sizleri bekliyor.
“Kendine İyi Bak”, 16 Aralık Cumartesi günü saat 08.30’da Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da106 sorgu var. 0,726 saniyede yüklendi.