Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Kızlarım İçin Dizisi – Kanal D

Kanal D 18 Aralık, 13:58'de eklendi

Kızlarım İçin Dizisi 4. Bölümü ile 19 Aralık Salı Saat 20.00’de Kanal D’de | Süreç Film – Sezon: 1

Yaşar evlerine gelen haczi kaldırabilmek ve kızlarına yardımcı olabilmek için Tayfun’un ona verdiği işi kabul etmek zorunda kalır. Yaşar’ı nasıl bir tehlike beklemektedir? Kumru da haciz sebebiyle Yağız’ın annesi Semiha Hanım’a bakıcılık yapmaya başlar. Bu haberi duyan Alper, Kumru’ya nasıl bir tepki verecek? Öte yandan Sumru ve Egemen arasında yaşanan yakınlaşma evlilik teklifi getirir. Herkesi şok eden evlilik teklifi nasıl sonuçlanacaktır?Kızlarım İçin 4. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Kızlarım İçin dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

KIZLARIM İÇİN DİZİSİ 4. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Kanal D’de Kasım ayı sonunda ekranlara gelmeye başlayacak olan Kızlarım İçin dizisinden ilk fragman yayınlandı. Bir babanın 5 kızıyla olan ilginç hikayesini anlatan Kızlarım İçin’de Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay başrollerde oynuyor. Kuşlar gibi özgür olması için kuş isimleriyle hayat bulan beş kızın hikayesini, babaları Yaşar anlatıyor!

Süreç Film’in yapımcısı olduğu dizide, Yaşar Yılmaz ve kızları Selvan, Sumru, Kumru, Suna ile Hüma’nın hayatlarını işleyecek.

Senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı Kızlarım İçin dizisinin yönetmenliğini Mesude Eraslan üstleniyor. ‘Kızlarım İçin’de Fikret Kuşkan, 5 kızı olan ‘Yaşar’ karakteriyle seyirciyle buluşacak. Yaşar’ın kızlarından Kumru’yu güzel oyuncu Tuvana Türkay canlandırıyor.

KIZLARIM İÇİN 1. BÖLÜM FRAGMANI

Sumru’yu Elifcan Ongurlar’ın, Suna’yı Ahsen Eroğlu’nun oynadığı dizide çocukların ihanet nedeniyle cinayete kurban giden anneleri Ayten’i ise Sibel Taşçıoğlu canlandırıyor.

Ailenin yaşadığı mahalledeki bakkal Zübeyr karakterine Numan Çakır’ın, onun eşi Hacer’e ise Ülkü Duru’nun hayat verdiği dizide Kumru’nun ilk aşkı Alper rolünü Özgün Çoban, hayatına daha sonra girecek olan avukat Yağız’ı da Serdar Özer oynuyor. Anıl Tetik ise dizide Egemen rolüyle kamera karşısına geçiyor. Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Meltem Gülenç ve Aslı İçözü de Kızlarım İçin dizisinde rol alacak.

Yorumlar

2 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Şubat 2018 Pazartesi) | Televizyon Dizisi on 5 Şubat 2018
  2. Geri bildirim: Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Mart 2018 Pazartesi) | Televizyon Dizisi on 5 Mart 2018

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Nana 3 Şubat 2018

Ferhati y asli

Dostlar Mahallesi Dizisi – Kanal D

Dostlar Mahallesi Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 18:30
Arka Sokaklar Dizisi –  Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 17:39
Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

Vatanım Sensin Dizisi – Kanal D

0
0
21 Aralık, 16:54
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
19 Aralık, 17:28
Siyah Beyaz Aşk Dizisi – Kanal D

Siyah Beyaz Aşk Dizisi – Kanal D

0
0
17 Aralık, 03:37
Sayfa da101 sorgu var. 0,786 saniyede yüklendi.