Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Mehmed Bir Cihan Fatihi Tanıtımı ile İlgi Uyandırdı

Dizi Magazin, Fragmanlar 23 Şubat, 01:03'de eklendi

Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin yeni tanıtımı önceki akşam yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta seyirci karşısına çıkan ilk teaser ile büyük beğeni toplayan Mehmed Bir Cihan Fatihi sosyal medyada da adından çokça söz ettirdi. Savaş meydanındaki Sultan Mehmed Han’ın görüntüleri ile birlikte zırhını giydiği sahnedeki sözleri herkesi derinden etkilemişti; O şehri alamaz dediler…

Ben bu saatten sonra ya hakkımı alırım ya başımı veririm.
Beni seven arkamdan gelsin!

Sultan Mehmed Han – Çandarlı Halil Paşa ile karşı karşıya!

Konstantiniyye’nin İslam toprağı için paslı bir çivi, o şehrin fethinin en büyük müjde olduğunu söyleyen Sultan Mehmed Han ile bu hayalin boş olduğunu düşünen Çandarlı Halil Paşa’nın karşı karşıya geldi sahne geceye damgasını vurdu.

Çandarlı Halil Paşa: Çetin Tekindor!

Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde, Çetin Tekindor; Devlet-i Aliyye’nin en önemli isimlerinden Çandarlı Halil Paşa’yı canlandıracak. Usta oyuncu yılın merakla beklenen projesinde vezir-i azam olarak izleyici karşısına çıkacak.

Güçlü oyuncu kadrosu ile adını tarihe sayfalarına altın harflerle yazdırmış bir padişahın zafere giden yol üzerinde yaşadıklarının anlatılacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi yakında Kanal D’de!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da97 sorgu var. 0,828 saniyede yüklendi.