Anket: Televizyonun Ekran Işıltısını Seçiyoruz

Anket: Televizyon’un Parlayan En Yakışıklı Erkek Yıldızı Kim?

Anket: Televizyon’un Parlayan En Güzel Kadın Yıldızı Kim?

2018 En İyiler Anketi Sonuçlandı

Savaşçı Dizisi Fox Tv

Fox Tv 9 Aralık, 18:45'de eklendi

Savaşçı Dizisi 24. Bölümü ile 10 Aralık Pazar Saat 20.00’de Fox Tv’de | Limon Film | Sezon 1

SAVAŞÇI ATEŞ HATTINDA!
Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği Kılıç Timi’nin destansı hikayesini anlatan SAVAŞÇI’da olaylar hız kesmiyor!

ALBAY KOPUZ TEMO’NUN ENSESİNDE!

Temo’yu ortadan kaldırmaya kararlı olan Albay Kopuz, gelen en küçük istihbaratı dahi değerlendirir. Temo ise bağlantılı olduğu diğer terör örgütleriyle yeni bir oluşum için hazırlıklarını sürdürürken, Kılıç Timi’ni alt etmenin yollarını arar.Savaşçı 24. Bölüm Fragmanı , Bölüm özeti ve Resimleri ilgili sayfamızda. Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak ve saat bilgileri

KAĞAN’IN ZORLU GÖREVİ!

Bu arada karargaha Yüzbaşı Haydar’la ilgili gelen bilgi herkesi endişelendirir. Yörük Haydar’ın intikam peşine düşeceğini anlayan Albay Kopuz, Kağan’ı onu durdurması için görevlendirir.

KAĞAN VE ASLI EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATIYOR!

Kağan ve Aslı’nın söz merasimi için süren hazırlıkları ise sonunda biter. Kızı Albay Kopuz isteyecektir, kimden isteyeceği ise tam bir sürprizdir…

#Savaşçı 24. BÖLÜMÜYLE 10 ARALIK PAZAR 20.00’DE FOX’TA!

SAVAŞÇI DİZİSİ 24. BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Savaşçı Dizisine Azerbaycan’dan Göz Yaşartan Tepki

Savaşçı Dizisine Azerbaycan’dan Göz Yaşartan TepkiYapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği, Kılıç Timi’nin destansı hikayesini anlatan “SAVAŞÇI”dan tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne katılan Azerbaycan takımı Karabağ’a destek gelmişti.

Atletico Madrid’le oynadığı maçta taraftarların yaptığı koreografi Türkiye’de gündem olduktan sonra Savaşçı dizisi oyuncuları Berk Oktay, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Doğan Bayraktar, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak, Çağrı Şensoy ve Ali Tarık Fındık tribünlerde yapılan koreografinin bir benzerini sette gerçekleştirmişti.

3 Aralık Pazar günü FOX’ta yayınlanan dizinin 22. bölümünde Albay Halil Ibrahim Kopuz rolüne hayat veren başarılı oyuncu Murat Serezli, Kılıç Timi’nden omuzlarına Türk bayrağının yanı sıra bir de Azerbaycan bayrağı takmalarını istemişti.

Albay, “Bu bayrakları niye taktınız? Bu bayrak da bizim bayrağımız da ondan!” sözleriyle büyük ilgi toplamıştı.

Sosyal medyada hızla yayılan tanıtım filmi ve Pazar günü yayınlanan bolümden sonra ise Azerbaycan vatandaşlarından göz yaşartan tepki geldi.

Vatandaşlar, Türk bayrağı üzerine “Bu da bizim bayraqdır” yazdıktan sonra, bayrakla poz vererek, sevgilerini gösterdi.

Savaşçı dizisinin başrolü Berk Oktay ise sosyal medya hesaplarından tüm fotoğraf paylaşan Azerbeycan vatandaşlarına çok teşekkür etti.

Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi Savaşçıher Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

Sevilen Oyuncular Savaşcı Dizisinde

FOX’un iddialı dizisi Savaşçı’ya 3 yeni oyuncu!

Yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün, senaristliğini Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği; başrolünde ise Berk Oktay’ın yer alacağı yapımın kadrosuna daha önce ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ ve ‘Evli ve Öfkeli’de izlediğimiz Yıldız Çağrı Atiksoy, son olarak ‘Dağ 2’ filminde rol alan Murat Serezli ve yine son olarak ‘Kiralık Aşk’ta oynayan Uğur Biçer dahil oldu.

Öte yandan çekimler ise başladı. Birkaç gün İstanbul’da çekim yapıldıktan sonra Eskişehir’de set kurulacak.

Savaşçı’nın Mart sonu veya Nisan başında FOX’ta olması bekleniyor.

Fox Tv Savaşçı Dizisi Ile İddialı Geliyor

Limon Film, FOX’ta yayina girecek benzersiz bir yapım için hazırlıklarını sürdürüyor. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özen.

Hepsi, 2200 yıllık bir destanın son sayfasını anlatmak için!

Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığına, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan SAVAŞÇI, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanlar. Oğullarımız, kardeşlerimiz; bu ülkenin çocukları. Namlunun ucunda geçen hayatlarını sadece şehitlik haberlerinde fark ettiğimiz yiğitler.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit. SAVAŞÇI, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü.

Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

Limon Film’in yeni televizyon dizisi “SAVAŞÇI”yı Süleyman Çobanoğlu yazıyor.  SAVAŞÇI, çok yakında FOX’ta!

SAVAŞÇI “Soz konusu vatansa, gerisi teferruattır!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
21 Aralık, 18:57
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
21 Aralık, 17:24
Kadın Dizisi – Fox Tv

Kadın Dizisi – Fox Tv

0
0
19 Aralık, 18:21
Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

Kalbimdeki Deniz Dizisi- Fox Tv

0
0
14 Aralık, 22:49
Sayfa da98 sorgu var. 0,807 saniyede yüklendi.